Velký čínský horoskop - znamení Tygra

Lidé ve znamení Tygra se narodili v těchto letech: 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Vodnáře

Měsíc jeho vlády: únor

Hodina jeho vlivu: 0305

Lidé v tomto znamení jsou pozorní a silní, a proto se jim daří zvládnout spoustu věcí najednou. Jsou povzneseni nad drobné a nepodstatné starosti všedních dnů, přízemním lidem mohou připadat extravagantní. To ovšem neznamená, že jsou Tygři pompézní či nudní, naopak bývají to vtipní, veselí a vzrušující společníci. Tygr je znám svou ostražitostí a zvídavostí. Jakmile se naskytne příležitost, je připraven k odvážnému skoku. Má vůdčí schopnosti a do řešení různých problémů a úkolů se vrhá s elánem a fantazií, které jen málokdo odolá. Tygři jsou sebejistí a výřeční a jejich určitou bezstarostnost vyrovnává síla a vynalézavost, s kterou dokážou věci řešit. Milují večírky, dobré jídlo, pěkné oblečení a těší je, jsou-li středem pozornosti. Jsou zábavní, mají smysl pro humor a vždy jsou ochotni vyzkoušet něco nového se zvědavostí a nadšením jim vlastním, což vždy nekvituje jejich okolí.

Partnerství a láska

Tygři jsou emocionálně neklidní a nesmlouvavě se šplhají na vrchol. Jakmile ho však dosáhnou, cítí se nešťastní, nespokojení, osamělí, izolovaní, prázdní a smutní. Dovedou chránit sebe i své území a neváhají udatně bránit svou vlast před vetřelci a útočníky. Jsou to tuláci a držet se doma jim dělá značné problémy. Jsou nároční, dokážou využít příležitosti a mívají sklony k nevěře; neustále pokukují po nové šanci. Se samotou a osamělostí se ovšem vypořádat nedovedou. Emocionální soulad nalezne Tygr s lidmi narozenými ve znamení Psa a Koně. Skvěle si také rozumí s Vepřem, který se mu podřídí. Fascinovat ho mohou Opice, ale partnerství dvou silných osobností většinou nemá dlouhé trvání. Vyhnout by se měli Buvolům, Hadům a Krysám.

Tygr v roce 2015

Práce

Mnozí Tygři si dokázali připravit dobrou půdu pro zajímavé profesní zaměření, a proto mohou v tomto roce začít zúročovat své podnikatelské, obchodní i finanční aktivity. Je důležité rozvíjet nejen obchodní kontakty, ale udělat si čas i na své profesní dovednosti a začít v roce Kozy, jejíž vláda je tak trochu vrtkavá, doplňovat i své znalosti formou různých přednášek, studia rekvalifikačních kurzů i seminářů z oboru. Bude více času na zvýšení pracovní odbornosti, což v budoucnosti jistě toto znamení dokáže skvělým způsobem zhodnotit. Pozorní musí být i ve svých výdajích, protože tento rok nepřinese takové zisky, na které si zvykli, proto by měli zacházet se svými finančními zdroji obezřetněji a také naplánovat větší výdaje tak, aby jim zbyla i určitá peněžní rezerva. Především by neměli zbytečně riskovat.

Zdraví

Konečně bude více času na odpočinek a příjemné aktivity, na které by Tygři neměli zapomínat. V loňském roce se většině lidí tohoto znamení dařilo, proto by si mohli dopřát určitě dovolenou, nejlépe jarní a také „velkou“ letní, na které se odreagují a také načerpají novou energii. V případě, že se Tygři cítí opravdu vyčerpaní, je pro ně vhodné, aby navštívili odborníky, kteří jim dokážou doporučit nejlepší metody k ozdravení těla i mysli. Mohou to být různé wellness a relaxační procedury, ale také vitamínové a minerální doplňky, které je postaví na nohy.

Láska

Jestliže jste neměli v uplynulém roce čas na rodinu a přátele, nyní je nejlepší doba to změnit a dát mnoho věcí do pořádku. Určitě se věnujte partnerovi, který to jistě ocení stejně jako vaše děti, a nezapomínejte ani na širší rodinu. Zvykli jste si na pozornost ostatních, ale ani v tomto roce Kozy nejsou vaše šance malé. Nebraňte se, choďte hodně do společnosti a rozhlížejte se kolem sebe, jistě najdete zajímavý protějšek, který vás dokáže zaujmout. Období tohoto roku je pro vás klidnější, proto si udělejte více času na svůj osobní život. Zapojte se také do rodinného klanu, podnikejte společné výlety, rodinné oslavy, ale také party „jen tak“.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.