Velký čínský horoskop - znamení Zajíce

Lidé ve znamení Zajíce se narodili v těchto letech: 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Ryb

Měsíc jeho vlády: březen

Hodina jeho vlivu: 0507

Znamení Zajíce charakterizuje citlivost, tito lidé bývají vřelí, odolní, chytří a přizpůsobiví. Takové vlastnosti jsou zdrojem jejich vnitřní síly a jedinečnosti. Pro svou přátelskost, inteligenci a sebejistotu jsou lidé ve znamení Zajíce obdivováni a vítáni všude, kde se objeví. Mohou často budit dojem odtažitých pozorovatelů a této schopnosti využívají i pro svou práci. Jsou obdivuhodně tvořivě nadaní a mají smysl pro detail. Tvrdě pracují, jsou manuálně zruční a často mívají tvořivé koníčky, nesnášejí zbytečné vyrušování. V práci i životě dávají přednost rovným a hladkým cestičkám. Rádi cestují a s oblibou navštěvují muzea, galerie a doplňují si tak po celý život umělecké a kulturní vzdělání. Většinou jde o bystré lidi, kteří dokážou využít svého instinktu v běžném životě, v práci i lásce, a díky tomu dokážou vykličkovat z jakékoliv vyhrocené situace. Nemají rádi konflikty a raději ustoupí nebo nenápadně „vezmou do zaječích“. Zajíc je zvídavé a věčně mladistvé znamení. A stejně tak působí na své okolí jeho zrozenci – příjemně, nevtíravě a přátelsky.

Partnerství a láska

Zajíc je od přírody vyrovnaný, klidný a citově rezervovaný. Má obdivuhodnou schopnost vyléčit se ze všech psychických i fyzických bolestí. Lidé v tomto znamení budí často dojem odtažitých pozorovatelů a této schopnosti využívají jako básníci a spisovatelé, zabývající se lidskými osudy. Samotu ovšem nenávidí a nejlépe se cítí ve společnosti svého partnera či přátel. Nejvíce si v milostných vztazích a partnerství rozumí s Kozou a Vepřem. Nedorozumění mohou vznikat ve spojení s Krysou a Koněm. Vyhýbat by se měli především lidem narozeným ve znamení Kohouta a také divokým Tygrům a panovačným Drakům.

Zajíc v roce 2015

Práce

Toto není pro Zajíce nejpříznivější rok pro změny. V případě, že chtějí změnit svoji práci, dokonce zásadně, je pro ně dobrou radou zaměřit se na pracovní agentury, které jim dokážou poradit a rozpoznat jejich základní orientaci a také najít nový job, který by je nejen bavil, ale také přinesl i kýžený zisk. Lze říci, že ani v oblasti financí se nemohou tito lidé těšit na výrazné zlepšení, samozřejmě nemohou očekávat statisícové odměny, výhry atd., ale musí se hodně přičinit, aby si udrželi status quo. Proto je dobrou radou pro Zajíce, aby byli opatrní ve všech výdajích a spíše mysleli tzv. na zadní kolečka.

Zdraví

Čeká vás náročný rok, na to se připravte, vaše psychika může značně kolísat. Proto si udělejte volno a čas pro dobití „baterek“. Vaše znamení potřebuje dostatek pohybu, hledejte dostatečnou rovnováhou mezi prací a odpočinkem. Můžete se těšit, že věci vám půjdou lehce, přesto nepřeceňujte svoje síly. V rozumné míře dodávejte svému tělu pro povzbuzení vitamín C, pokud možno v přírodní podobě, a při velkých náporech vám může pomoci extrakt z rostliny nesmrtelnosti – ženšenu. Nechte se také občas hýčkat a dopřejte si masáž, nejlepší pro vás bude uvolňující nebo detoxikační, např. medová.

Láska

V důležité oblasti, kterou je partnerství a láska, by se mělo Zajícům poměrně dařit. Budou se těšit zájmu ostatních a jejich vztahy by měly být plné porozumění a pohody. I ti, kteří se cítí sami a opuštění, mohou mít konečně štěstí v nalezení toho pravého protějšku, s kterým si porozumí. Je důležité, aby dokázali využít všech možností, které se před nimi v tomto roce otevírají. Měli by být pozitivně naladění a otevření lásce a štěstí v osobním životě. Dařit by se mělo nejvíce Zajícům, kteří jsou narození pod vládou živlu dřeva, který ovládá právě tento rok.

Sdílejte článek
Štítky láska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.