To je Pohlreich: Sám si uloví, sám si ugriluje

V rámci natáčení pořadu Rozpal to, šéfe! si šéfkuchař Zdeněk Pohlreich splnil jeden z klukovských snů – dostal se na střelnici, a vyměnil tak na čas vařečku za pušku. Měl možnost zkusit si sportovní střelbu na hliněné holuby.

Zdeněk dostal v prvním kroku speciální vestu a mířil ke střelnici se slovy: „Tohle jsem si chtěl vždycky vyzkoušet – střílet na hliněný holuby! Já mám sice radši holuby s portskou omáčkou, ale tohle je fajn zábava!“

Další díl Rozpal to, šéfe!, ve kterém se Zdeněk Pohlreich představí divákům nejen u grilu, ale právě i na střelnici, uvidí diváci již v neděli 25. 5. od 18.00 na Primě.

Při cestě na střelnici se svérázný šéfkuchař neubránil hlasitému přemýšlení: „Půjdu jak ruskej voják! Tam, kde jeden neprojde, totiž projde ruskej voják!“ Zdeňka se ujal zkušený instruktor, který mu podrobně vysvětlil, jak má s puškou zacházet. Zdeněk se v rámci instruktáže podíval přímo do hlavně pušky.

Naštěstí nenabité, ale bez okolků přiznal, že to byl pohled hodně nepříjemný a že ho opakovat rozhodně nemíní. Vyslechl si i nelichotivou poznámku ze strany instruktora, který při zakládání pušky na adresu Pohlreicha utrousil: „Nedávej si tam tolik toho ovaru!“ Nepokrytě narážel na Zdeňkův podbradek. Se zbraní v ruce se ještě zvýšilo Zdeňkovo odhodlání zasáhnout cíl: „Já to tam pošlu prostě! Nic mě nezastaví!“

Jeho první střelecké pokusy odnesl odpadkový koš. Své střelecké nezdary sváděl na pušku. „Já mám blbou pušku, to je tím! Ale mně je jedno, čím to netrefím,“ smál se.

Na dotaz, zda si nechce udělat zbrojní pas, sebekriticky s úsměvem odvětil: „Nevím, jestli na ten zbrojní pas splním psychotesty!“

Koukněte se v galerii na ostrostřelce Pohlreicha.

Nalaďte si chuťové buňky na nedělní grilovačku. V sestřihu šéf prozrazuje, co se bude vařit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.