Jak se staví studio televizního pořadu S pravdou ven?

Jak vypadá stavba televizního pořadu v praxi? Máte exkluzivní možnost sledovat, jak se technicky dává dohromady televizní studio, kde se natáčí zábavný pořad s Pravdou ven, který můžete sledovat na Primě každý čtvrtek ve 21.35?

Čtyři slavní hádači musí uhádnout, zda si z nich ostatní dělají legraci nebo ne. Veronika Žilková, Václav Kopta a fotbalista Pavel Horváth poslouchají zajímavé příběhy o profesích, které dělá jen pár lidí na světě. A musí uhádnout, kdo o ní jen sní... a kdo ji opravdu vykonává.

Nebo jste už někdy vařili pro Obamu a objeli jste na kole celý svět? V pořadu s Pravdou ven můžete poznat opravdu zajímavé Čechy. Takové lidi jen tak nepotkáte, díky pořadu S pravdou ven je můžete potkávat každý čtvrtek!

Podívejte se na to, jak se takové televizní studio staví v praxi:

S pravdou ven můžete sledovat na Primě každý čtvrtek ve 21.35!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.