Trable v ráji v seriálu ZOO: Sid už nevěří Albertovi!

ZOO (25): Ne miliony

Proč má Sid pocit, že k ní Albert není upřímný? Zjistíte to ve čtvrtek večer na Primě v další epizodě seriálu ZOO, kde mimo jiné uvidíte i nečekanou sázku mezi Markétou a Lady X.

Albert se stále víc a víc snaží nachytat Sid při lhaní. Protože mu Sid od začátku tvrdila, že vyrůstala v dětském domově, navrhne, aby vychovatelky a děti ze „svého“ domova pozvala na exkurzi. Sid začíná cítit, že něco ve vztahu s Albertem není úplně v pořádku.

O pomoc bude muset požádat Viky, aby jí poradila, jak s touto situací naložit. Je to právě Viky, která Sid neustále přesvědčuje o tom, že Albertovi city možná nejsou tak upřímné, jak působí…

Nečekaný obrat v  ZOO: Albert proti Luborovi?

V zoo se řeší zimní návštěvnost. Za stížností starostovi stojí samozřejmě Lubor Brázda, bude to ale ředitelka Roklová, která musí starostovi dodat návrhy, které by během zimy zlepšily finanční situaci zoo. Co s tím? Lubor už má samozřejmě skvělý plán, jak oslnit starostu a zároveň uštědřit lekci Roklové.

Lubor ovšem ztrácí své věrné. Je naštvaný na Alberta kvůli tomu, jak se zachoval k Adéle. Nikoliv kvůli tomu, že je Adéla jeho neteř, ale spíš kvůli tomu, že ztratil cenného spojence v boji proti Roklové. Albert se ale zachová naprosto nečekaně a podpoří plán stávající ředitelky. Tak s tím Lubor nepočítal!

Zkraťte si čekání na další díl a zahrajte si ZOO pexeso!

Hruška a Adam se snaží pro pavilon plazů získat samce vzácného krokodýla z Pobřeží slonoviny. Protože ale nikdo z nich neovládá francouzštinu, musí se poohlédnout po někom, kdo jim s komunikací pomůže. Když se stane vážná nehoda, Haďák se bude muset zapřít a požádat o pomoc Sid. Dojde konečně k jejich sblížení?

Markéta žárlí na Lady X, proto jí přes Viky pošle varování, aby se s Petrem přestala vídat. Situace vyeskaluje v momentě, kdy si s Lady X přijde záležitost osobně probrat do baru. Pod vlivem alkoholu se s Lady X téměř popere:

Výsledkem této konfrontace nicméně nebude monokl a upravená fasáda děvčat, ale něco mnohem horšího – sázka:

Další epizodu seriálu ZOO sledujte ve čtvrtek večer na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 12. 2023

Kéž by takhle snadné bylo více dní. Energie z těchto aspektů je oživující a umožní vám toho hodně stihnout. Pokud jste s něčím váhali, využijte přidané sebedůvěry tohoto dne a pusťte se do toho. Uspějete ve všem, do čeho se pustíte. Nenechte se strhnout k tomu, abyste dělali cizí práci, protože energie máte nadbytek.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.