Prima LOVE představí premiérovou 11. řadu Sběratelů kostí

V úterý se můžete těšit na premiérové díly 11. řady Sběratelů kostí na Prima LOVE.

Zatímco už je natočená poslední, dvanáctá řada, na Prima LOVE odstartuje premiéra 11. řady populárního seriálu. V závěru desáté končila smlouva ústředním seriálovým hvězdám Davidu Boreanazovi a Emily Deschanel, ovšem producenti z 20th Century Fox TV s hvězdami uzavřeli nové. Sympatický agent FBI a superinteligentní antropoložka jsou prostě stále v kurzu!

Rodina se rozrůstá!

Jedna ze známých věcí přitom je, že v případě další řady do populárního seriálu přibude minimálně jeden nový hrdina nebo hrdinka – další dítě Kůstky a Seeleyho. Emily Deschanel je totiž podruhé těhotná a tvůrci seriálu toho stejně jako na přelomu šesté a sedmé série hodlají pořádně využít. Malá Christine „dostane“ bratříčka, uhodnete jak se jmenuje?

Dvojí radost v rodině

Druhé těhotenství Emily Deschanel vyšlo najevo v roce 2014 počátkem prosince – tehdy to osmatřicetiletá herečka a matka tříletého synka Henryho oficiálně potvrdila. Perličkou přitom je, že jen o pár týdnů později, oznámila těhotenství i její mladší sestra a též úspěšná herečka Zooey.

Kromě toho vám můžeme prozradit, že dvě postavy, které znáte i z předešlých sérií, čeká smrt. Které to budou? To můžete zjistit v úterý večer.

Premiéru 11. řady Sběratelů kostí uvidíte na Prima LOVE už toto úterý!

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.