Seriál ZOO: Běž a odhal pravdu! Jak to dopadne mezi Sid a Albertem?

ZOO (24) - Odhal pravdu

Sid oprávněně pochybuje o Albertových úmyslech. Konfrontuje ho konečně s realitou? To uvidíte v úterý večer na Primě v další epizodě ZOO.

Napjatý vztah mezi Sid a Eduardem stále přetrvává, Sid s tátou vůbec nechce mluvit. Rodinného rozkolu se snaží využít Albert a začíná vztah se Sid kormidlovat ke svatbě, zapojí do plánu i své rodiče. Sid to začne být podezřelé a obává se, že Albert zná její pravou identitu!

Ředitelka Roklová rozhoduje o kácení nemocných stromů, Hruška s ní nesouhlasí a navrhuje jenom prořez. V zoo se nečekaně objevuje matka ředitelky Roklové Běla. Chce v rodinném kruhu oslavit své kulatiny a Marie má starosti s oslavou. Díky Bělině intrice nakonec dosáhne Hruška svého. A vypadá to, že Běla jen tak neodjede....

Pepa Jírů řeší trable v manželství. Když kolegyně Stáňa zmíní, že se rozchází s přítelem, svitne mu naděje.

Soudce Kříž stále usiluje o vystoupení Lady X a žádá Viky o pomoc. Danuše se oproti svým zásadám rozhoduje zasáhnout do vztahu Petra a Markéty a Viky jí v tom má být nápomocná:

Na další epizodu ZOO se mrkněte v  úterý večer na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.