Adéla Gondíková znovu na scéně! Její roli v 1. MISI odhaluje exkluzivní ukázka

1. MISE (3) - upoutávka

Herečka Adéla Gondíková se jako Míša Kratochvílová vrací zpátky na televizní obrazovky. Nově ji budeme vídat v seriálu 1. MISE. Byť je její příchod neplánovaný, řediteli nemocnice Žákovi se více než hodí. Z přítomnosti vojáků totiž není vůbec nadšený a rád by měl v budově někoho, komu může zcela důvěřovat. Jaká tedy bude Míšina úloha? Bude dělat Žákovi špióna? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

Sympatickou herečku Adélu Gondíkovou budeme znovu vídat na televizních obrazovkách. Její postava oblíbené zdravotní sestry Míši Kratochvílové totiž nastupuje do vojenské nemocnice v seriálu 1. MISE. Nečekaný odchod vrchní sestry, která nemůže již déle vydýchat Hofbauerovo chování, přijde řediteli Žákovi vhod. Z vojenských představitelů ve své nemocnici je lehce nervózní a po Míše proto chce víc než být jen novou vrchní.

Doktor David Hofbauer je pořád stejný a svým chováním leze nejednomu člověku pěkně na nervy. Když naprosto zbytečně vyprudí těhotnou vrchní sestru na chirurgii, dojde jí už trpělivost a práskne do stolu. Nakráčí za ředitelem nemocnice Žákem v podání Igora Chmely a rozhodně mu oznámí, že končí, protože s tím debilem Hofbauerem už nestráví ani minutu.

Žák sice zprvu vypadá, že neví, co bude po náhlém odchodu vrchní dělat, ale vzápětí najde řešení a volá staré známé Míše Kratochvílové. Jí pak mezi čtyřma očima přizná, že mu přítomnost vojáků není nijak příjemná. „Jasně že se tvářím, že je pro mě čest, že je tady mám, na druhou stranu mi moc velkou radost nedělá, že mi tady banda lampasáků kouká pod prsty,“ svěří se Míše. Dokonce má podezření, že by i mladí frekventanti mohli někam podávat hlášení.

Adéla Gondíková nastupuje jako vrchní sestra v 1. MISI

Míše to přijde přehnané, ale samozřejmě nemůže tuto možnost vyloučit. Žák ji žádá, aby mu pomohla zjistit, zda je jenom paranoidní nebo po něm skutečně někdo jde. „Prostě potřebuju spolehlivýho důvěrníka,“ řekne jí narovinu Viktor. „Jako špióna?“ ptá se Míša. „Špión je takový, myslím, až moc ošklivý slovo. Na druhou stranu všichni víme, jak jsi šikovná, když o něco jde,“ vysekne Míše pochvalu Žák. A když navíc dodá, že už je podle něho čas, aby se vrátila do práce, nechá se Míša přesvědčit.

Podaří se Míše jako nové vrchní sestře zjistit, o co skutečně vojákům jde? Má Žák pravdu a je za tím něco víc? Nebo se jedná jen o nevinný vojenský projekt, který nemá žádný vedlejší cíl?

Další napínavý díl seriálu 1. MISE sledujte ve středu od 20:15 na Primě.

Pokud se ho již nemůžete dočkat, navštivte naši Videopůjčovnu. Na přechozí díly se podívejte v archivu na iPrima.cz nebo na kanálu YouTube.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.