Ostrá hádka Dolanského a Němce! Ohrozí konflikt Hofa a Hofa celý projekt 1. MISE?

1. MISE (2) - upoutávka

A je to tu! První konflikt Dana Hofmana a Davida Hofbauera v novém seriálu 1. MISE na sebe nenechal dlouho čekat. Rozdílné názory a přístupy podnítily hned několik hádek, které vyeskalují v ohrožení celého projektu MISE. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

V novém vojenském seriálu 1. MISE se setkala dvě silná ega. Hof ani Hof si nenechají nic diktovat, zároveň by ale měli spolupracovat. Bylo tak jen otázkou času, kdy se doktor David Hofbauer a plukovník Daniel Hofman v podání herců Marka Němce a Jana Dolanského dostanou do konfliktu. Zatímco Hofman jako správný voják ctí řád a pravidla, Hofbauer je známý ignorant, který si s pravidly a zavedenými postupy nikdy hlavu nedělal. Ke střetu dvou osobností tak dojde hned druhý den od zahájení projektu MISE.

Hofbauer bojkotuje výcvik

Plukovník Hofman připraví svým frekventantům modelovou situaci, kterou mají prostřednictvím virtuální reality vyřešit. Na základě jejich úspěchu či neúspěchu je ohodnotí body. Bohužel kadeti doktora Hofbauera zůstanou bez potřebných bodů, protože laxní Hof se ani neobtěžoval dorazit. Když se konečně dostaví, první hádka mezi ním a Hofmanem je na světě.

Hofbauer, který miluje improvizace a skutečné případy, nikoliv imaginární operace, které pro své svěřence připravuje Hofman, svou chybu vzápětí napraví po svém. Vezme frekventanty do terénu. S tímto nápadem překvapivě souhlasí i Hofman, a tak se všichni vydávají do odlehlé oblasti města obydlené bezdomovci.

Realita čeká v terénu, ne v učebně

Úkolem frekventantů je ošetřit raněné, vyšetřit je a pomoci jim. V rámci tohoto úkolu najde mladá doktorka Dvořáková ženu s malým dítětem, očividně trpí nějakou infekcí. Zatímco Hofbauer a Hofman zachrání z rybníka s jinými frekventanty tonoucího, přijde je kadetka Dvořákovou požádat o pomoc. Žena totiž ze strachu, že jí bude dítě odebráno, odmítá lékařskou pomoc a odjezd do nemocnice. Nakonec ji společně přesvědčí a odvezou je do Rubavy.

Tam ale dlouho nemohou zjistit, o jakou infekci se jedná. Podezření padne na mor, a proto jsou Hofman, Hofbauer i dvě frekventantky nuceni být v izolaci. O vypjaté momenty v uzavřeném prostoru tak nebude nouze.

O jakou závažnou nemoc se bude nakonec jednat? Bude tento rozkol natolik zásadní, že skutečně ohrozí celou akci MISE? Anebo oba špičkové doktory spojí složitá operace zachráněného ostřelovače, kterého zajali bojovníci Islámského státu?

Napínavý druhý díl seriálu 1. MISE sledujte ve středu od 20:15 na Primě.

Pokud jste nestihli sledovat premiérový díl 1. MISE v televize, můžete si ho pustit na iPrima.cz nebo na kanálu YouTube.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.