Seriály a filmy

20. září 2021 05:00

Aneta Gretzová

Bizarní záhada. Ján v kuchařské show připravil francouzáky a sám drží půst

Prostřeno! XXIV (26) - Hostitel nejí

V show amatérských kuchtíků Prostřeno! vaří Ján už podruhé. Kvůli jeho životnímu stylu ho však u stolu čeká přísné odříkání.

Prvním místem, kam tento týden zavítají hosté Prostřeno!, bude malinká garsonka v Liberci, kterou obývá pondělní hostitel Ján. Ten se do pořadu přihlásil znovu, aby tak oslavil desetileté výročí své první účasti v televizní show. Na natáčení svého druhého pokusu si dokonce nahodí stejný outfit, ve kterém před kamerami vařil poprvé!

Poznáváte Jána? Podívejte se:

Reputaci si chce vylepšit přípravou francouzáků. Tedy francouzských brambor. Komu budou chutnat, jak se hosté postaví k Jánovu menu a za co se budou strhávat body?

Podívejte se, co hosté řeknou na Jánův hlavní chod:

Ján je prý trochu omezený

Ani Jánův vzpomínkový vzhled ale neosvěží paměť soupeřům. O jeho první účasti v Prostřeno! se tak dozvědí až během šmejdění, a to z indicií narafičených po bytě. Víc než Jánova minulost ovšem všechny zaujme, jak si mají vysvětlit jeho podivné chování u stolu. Nejprve s prázdnýma rukama úplně vynechá přípitek na uvítanou. Potom následuje předkrm, kterého se také zdrží a jen pozoruje, jak chutná ostatním. To už začíná být podezřelé a hosté se začnou pídit po vysvětlení. „Já jsem teď trochu omezený. Mám v sobotu závody, tak se musím krotit.“

Odhodlaný sportovec jednoduše nechce svou přípravu jen tak podcenit. Překvapeným hostům tak nezbývá než doufat, že Ján u nich doma aspoň ochutná, co mu naservírují.

Bude si parta z Libereckého kraje rozumět hned po prvním večeru? Dívejte se v pondělním Prostřeno!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.