Seriály a filmy

16. března 2021 05:59

Bude Julča herečka? Sledujte extra ukázky ze seriálu Slunečná

Na Slunečné se toho teď spoustu děje. A kupodivu to nejsou jen samé piškuntálie, ale i docela fajn věci. Filmový štáb vnese na statek svěží vítr a dost možná udělá z někoho hvězdu světového formátu! Dívejte se v úterý ve 20:15 na Primě na seriál Slunečná.

Na statku Slunečná je v tomto ročním období živo. Týna se navíc neustále snaží rozptýlit Jakuba a vymyslet pro něj dostatek práce, aby se zabavil a nesoustředil se na svoji ubíjející nemoc.

Týna to sice myslí dobře, na druhou stranu si už i Janek začíná všímat toho, že spolu s Jakubem má Týna evidentně nějaké tajemství. Jenže Týna Jakubovi dala slovo, že se o jeho stavu nikdo další nedozví, bude proto muset mlčet i před Jankem. Jen aby Janek nezačal žárlit. Důvod by možná měl…

Sledujte upoutávku úterní epizody seriálu Slunečná:

Dva rozvody a žádná svatba

Po transplantaci se do Slunečné z nemocnice vrací i Štěpán, doma ho ale čeká jen rozvrácená rodina. Dokonce i starý cynik děda Vacek je z této situace nešťastný. A patálie rodiny Vackovy nekončí jen rozkolem mezi Frantou a Lídou.

Za Lídou přichází Sylva s tím, že se chce nechat se Štěpánem rozvést. Lída se obává toho, jak stresově by na Štěpána žádost o rozvod zapůsobila, bude po Sylvě žádat, aby chvíli posečkala. Sylva na to překvapivě přistoupí, ale na Lídu se žene další životní rána, a to její vlastní rozvod, ke kterému se rozhoupe Franta.

Jakkoliv se bude děda Vacek snažit všechny rozvody zpomalit a situaci v rodině zklidnit, ne všechno se mu podaří. Jeho syn Franta je navíc pevně rozhodnutý Lídu opustit, a když se mu nepodaří doručit Lídě rozvodové papíry, vyrazí si to s ní vyříkat osobně:

To u Kratinových je situace značně pozitivnější. Leoš s Janou Kratinovou se usmířili. Věřit svým očím mají zatěžko i jejich děti, natožpak všudypřítomné matky obou zúčastněných.

Valentýna navíc zamilované idylce odmítá uvěřit, protože se obává, aby se nejednalo o další habaďůru kvůli tomu, aby se jí konečně zbavili. Jejímu pocitu nepřidá ani skvěle promyšlená strategie Jany, jak potopit ještě o něco Lídu Vackovou… Zdá se, že Valentýna na Slunečné ještě nějaký ten pátek pobyde.

Na statku na Slunečné začíná se svým natáčením filmový štáb. Charismatický režisér ale začíná být zoufalý, z jeho hlavní herečky se vyklubala neschopná, leč o to afektovanější ženština. Kým ho na poslední chvíli nahradit? Jedna skvělá adeptka by tu byla…

Přijme Julie nabídku na hlavní roli v připravovaném filmu? Podpoří ji ostatní, nebo představou, že se z jejich Julči stane filmová star, nebudou nadšeni?

Na to se podívejte v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.