Jak Jakub zachránil Týnu? A řekne Róza profesorovi ano? 100. díl seriálu Slunečná šokuje

Slunečná (100) - upoutávka

Seriál Slunečná odbavuje 100. díl. Ve velkém to v něm rozjedou i někteří hlavní hrdinové. Exkluzivní ukázky vám už teď napoví. Týna zavzpomíná, jak jí Jakub zachránil život. John se vrací zpět do Solange a profesor se ožení s Rózou. Nic z toho ale nebude mít úplně lehký průběh!

Jakub začíná mít problémy, které si sám přivolal svým seznamem přání. Lidé ze Slunečné mu je totiž začínají pěkně jedno za druhým plnit a ukazuje se, že si přál spoustu blbostí.

Jakub lituje svého seznamu přání

Na radu Týny Jakub sice všechny poprosí, aby mu přání přestali plnit, ale vesničani si jeho žádost vysvětlí přesně naopak.

Jakub se zbavuje cejchu kriminálníka

Týna uspořádá velkou akci v hospodě, všichni tam přinesou fotky, na kterých je Jakub, a pouštějí si je na projektoru. A Týna všem prozradí, že ji Jakub zachránil, když se jako dvanáctiletá holka topila v lomu. Tato informace nenechá chladným Janka, který mu za čin poděkuje. Na Jakubovu vzdálenější a také světlejší minulost se vzpomenou i další. V očích těch, pro něž byl jen nenapravitelným kriminálníkem, se Jakub začíná jevit v příjemnějším světle.

Profesor tají svatbu před nevěstou?

Velkou akci chystá profesor. Kamarádi mu pomohou zamluvit svatební obřad, jsou však překvapeni, když z něho vypadne, že jde o velké tajemství. Tak velké, že je svatba zatím tajemstvím i pro nevěstu Rózu, která ještě ani neví, že by nevěstou být měla.

Profesor se rozhoupe a nešikovně požádá Rózu o ruku a ta ho odmítne. Nakonec se vezmou a Profesor dokonce přiveze na svatbu i Róziny rodiče. Dojde k rodinnému usmíření?

Roman manipuluje

Roman se rozhodl přitvrdit a zruší i poslední akce, které ve vesnici byly. Myslí si, že tím všechny dotlačí k tomu, aby nastoupili na Lídu. Jenže starý Slanina s ostatními chlapy mu nahází na auto hnůj. Roman zuří. Matějka mu sežene investora. Roman tvrdí, že se už staví, ale když Matějka s investorem dorazí na místo, tak se ukáže, že Roman zase lhal.

Sledujte seriál Slunečná v uterý a ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.