Seriály a filmy

22. listopadu 2021 05:38

Co je podle Bolka Polívky důležité ve vztahu? Sledujte to v seriálu Hvězdy nad hlavou

Hvězdy nad hlavou (13) - Vždy utečeš

Bolek Polívka hraje v seriálu Hvězdy nad hlavou poměrně cholerického, nicméně o to láskyplnějšího otce Kateřiny Marie Fialové. A protože má svou dceru rád, chce pro ni to nejlepší, což se samozřejmě týká i partnerského života. Jaké výhrady má k Romanu Vojtkovi? Na to se podívejte v pondělí ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou.

Honza Veselý se chystá na architektonickou soutěž ve Španělsku. Poprvé v životě dělá návrh něčeho, čemu věří ze srdce, ne kvůli užitečnosti a praktičnosti. Sám se soutěže účastnit ani nechtěl, donutil ho jeho společník a kolega.

Jenže právě ten vůbec není z Honzovy proměny nadšený. Chce, aby jejich studio soutěž vyhrálo, to ovšem s Honzovou extravagancí půjde jen těžko. Honzův přítel navíc z architektovy proměny viní Lucii a to, že se do ní zamiloval… Čemu dá Veselý přednost?

Jirka Bouček má (oprávněný) pocit, že jeho vztah s Táňou končí. Poté, co se několikrát jasně vyjádřil o tom, jak to vidí, respektive nevidí se svatbou, se Táňa rozhodla ho potrápit. Ve skrytu srdce ho má ale pořád ráda, což moc dobře ví její otec. Ten vedle své dcery Jirku nechce vidět ani omylem. Jirka moc nechápe, co na něm vlastně Prokešovi tak strašně vadí. Vysvětlení se mu ale dostane záhy!

Sledujte ukázku z další epizody seriálu Hvězdy nad hlavou:

Jindřich Prokeš totiž nečekaně zmizí a budou to Jirka s Filipem, kdo jej po nehodě s traktorem najdou. U příležitosti čekání na pomoc se Jindřich Prokeš vůči Jirkovi nečekaně rozpovídá…

Pro Jirku ale bude možná Jindřichův úraz skvělou příležitostí k tomu, aby si u Prokeše udělal lepší jméno. Že by na něj starý statkář nakonec změnil názor? A co na to Táňa, která se začíná stále víc sbližovat s mladým žokejem Patrikem?

Vztahy se budou řešit i v místní hospodě. Štamgasti usoudili, že hospodský Standa potřebuje ženskou a také se mu ji rozhodnou opatřit. Komplikace se ale začnou vršit jedna za druhou.

Seriál Hvězdy nad hlavou sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.