Seriály a filmy

13. dubna 2021 06:01

Miminko? John to s hrou na ztrátu paměti ve Slunečné přežene a Denisa se naštve

Slunečná (96) - upoutávka

Termín Denisina porodu se blíží. Jenže John Linhart si stále hraje na ztrátu paměti, aby si Denisu prověřil. Jenže ta už má všech zkoušek dost a Johna pošle k šípku! Sledujte to v úterý ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

Janek si všímá toho, že mu Týna s Jakubem cosi tají. I když se snaží nežárlit, myšlenky nevěry se mu samozřejmě neúprosně zarývají po kůži. Jenže Týna se dušuje, že s Kubou nic nemá. Janek začne pátrat po příčinách tajností sám…

Sledujte fotogalerii k 96. epizodě seriálu Slunečná:

Na moc velké dumání ale nebude čas. Na statku na Slunečné se totiž stále pohybují filmaři, kteří udělali hlavní hvězdu z Julie. Jenže navzdory tomu, jak se Julča zpočátku štábu líbila, ve finále s ní před kamerou až tak spokojení nejsou.

Proč? Protože příliš přehrává, přece jen, Julie není žádná hérečka, ale holka z vesnice. Při hraní to ale až příliš přehání, což se režisérovi nelíbí. A to až do té míry, že by snad natáčení filmu přehodnotil. Ještě že mu dá Karolína radu za všechny peníze a Julie se do hraní pustí s novou vervou. Posuďte to ve videu. Tohle je přece naše stará dobrá Julča:

John si stále přede všemi hraje na to, že trpí ztrátou paměti. Hana ho už dávno odhalila, ale i přes vnitřní nesouhlas mu slíbila, že ho neprozradí. John si chce proklepnout Denisu, jak moc vážně to s ním myslí.

Vzhledem k tomu, jak dopadla Johnova poslední zkouška, kdy se málem rozhádal s Jankem, se Haně tento nápad moc nelíbil. A dobře věděla, proč. John si totiž Denisu prozkouší, ale její reakce předčí veškerá jeho očekávání.

Denisa pošle Johna do patřičných míst:

I když se bude John nastokrát snažit vysvětlit, Denisa je rezolutní. S Johnem prostě končí! Do toho se ale o slovo přihlásí malá Hanička. Jak Denisa zareaguje?

Kamarádi ze Slunečné

Na Vackovy se žene hněv Romana Maxy, který chce stůj co stůj dostavět ve vsi solární elektrárnu. Právě Franta Vacek, respektive jeho žena Lída ale stavbu brzdí. Roman chce proto na Frantu něco najít – cokoliv, co by jej poslalo do vězení, respektive donutilo Lídu, aby sehnala povolení ke stavbě.

Frantovo starostovské konto je úplně čisté, žádné korupce ani úplatky. Romanovi nohsledi však přece jen cosi vypátrají. Sice to nebude Frantova chyba, nicméně odpovědnost jde za ním. Nakonec se ale za Františka postaví jeho přátelé ze vsi…

Další epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě a nezapomeňte, že se na další můžete podívat dříve než v televizi v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek