Seriály a filmy

6. dubna 2021 10:01

Dana Batulková ze seriálu Slunečná to schytala od kolegů. Velká zrada, říká

Přímo na place seriálu Slunečná zažila herečka Dana Batulková, jak vypadají pravé velikonoční tradice. Na poslední chvíli si totiž na seriálovou Lídu počkali její dva nejbližší a vyšlehali ji, aby náhodou neuschla. A ve scénáři to rozhodně nebylo.

Jakmile padla poslední klapka ve sváteční natáčecí den, vrhli se na Danu Batulkovou dva koledníci – Ondřej Pavelka, který hraje jejího manžela, a Václav Knop jako její tchán. „Co mě napadlo, když jsem je viděla? Že je to velká zrada a velký komplot s panem režisérem,“ smála se herečka – a nebyla daleko od pravdy.

Vše bylo totiž předem domluvené a připravené. „Musím říct, že mě nešetřili. Docela to bolelo, měli odpal a trochu mě teď bolí pravá půlka,“ přiznává herečka a otáčí se na herecké kolegy.

Velikonoční pomlázka v seriálu Slunečná

A koledníci šli s pravdou ven: „Bylo to dopředu připravené, my jsme to nachystali a domluvili se. Jenže nakonec to nebylo úplně ideální, protože si Ondra zapomněl pomlázku vzadu za kamerou. Ale hlavní bylo, že jsme paní Batulkovou překvapili,“ odhaluje zákulisí velikonočního plánu Václav Knop.

Ondřej Pavelka jako její seriálový manžel pokládal za důležité, aby o velikonoční tradice náhodou Dana Batulková nepřišla, a tak vzal úkol rád na sebe. „Zaslechl jsem, že Dana říkala, že to bolelo. Víte, loni nebylo kvůli lockdownu nic. Letos Velikonoce kvůli lockdownu opět nebudou, tak to má za ty dva roky dohromady. Takže, když se to vydělí, je to tak akorát,“ uzavřel pomlázku matematicky Ondřej Pavelka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.