Sestřičky: David Hofbauer má románek se Šárkou! Trestá snad Mery?

Troufáme si tvrdit, že tohle v seriálu Sestřičky nečekal vůbec nikdo. Doktor David Hofbauer a sestřička Šárka spolu stráví noc. Je to láska, románek, nebo dokonce pomsta Mery? Sledujte Sestřičky na Primě od 20:15 hod.

Šárka se nezdá. Nedávno se bála, že je v jiném stavu – právě proto jí tolik záleželo na výsledcích testů HCG. Nakonec se ukázalo, že je těhotná Mery. S kým měla Šárka žhavou noc, to se sice tenkrát nikdo nedozvěděl, ale dnes je úplně jasno. Skončí v posteli s Davidem Hofbauerem!

Léčí si David zlomené srdce?

Alkohol je démon, jak se říká a moc vodky popostrčí Šárku do náruče charismatického Davida, který... Co vlastně? Léčí si zlomené srdce? Chce se pomstít Mery? Každopádně jejich společného odchodu z oslavy pro nastávající maminku Mery v Depotu si všimnou úplně všichni. Včetně Mery samozřejmě, která Davida prosila, aby na oslavu vůbec nechodil. Jenže... To by nebyl David, aby si svéhlavě neudělal všechno po svém. Takže dorazil sám a odcházel ve společnosti hodně rozjívené Šárky.

Exkluzivní ukázka: Hádka Mery s Davidem

Co na to Mery? Teoreticky by jí na tom, co David teď dělá, nemělo vůbec záležet. Vždyť to byla ona, kdo ho odstrčil. Několikrát ho odmítla, čeká miminko, chtěla zůstat s Michalem... Jenže něco jiného je svoji osudovou lásku z rozumu odstrčit a něco jiného sledovat v přímém přenosu, jak se má k někomu jinému.

Katka dál pátrá po otci

Ani ostatní to nemají momentálně vůbec jednoduché. Katka sice pokročila v pátrání po své biologické rodině, ale zase se ocitla ve slepé uličce – pokolikáté už? Alespoň že získala zajímavou fotografii. Jen je pro ni velkým překvapením, kdo na té fotce vlastně je. Vypadá to totiž, že pátrání vede úplně neuvěřitelným směrem. K osobě primáře Žáka.

Žákovi, kterého nedávno odmítla Míša, neleží momentálně na srdci nic jiného, než šetření zdravotnickým materiálem. Kvůli němu se dostane do sporů s jedním ze svých nejlepších lékařů, Maty Bojanem.

Podívejte se, jak rázně se umí Maty ozvat


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.