Seriály a filmy

4. května 2021 05:59

Podivná svatba Filipa Tomsy plná intrik! Jaký podraz udělá na svou nastávající?

Slunečná (102): Nečekaná svatba

Má svoje plány a do nich zapadá i sňatek s bohatou nevěstou Klárou Matějkovou. Roman Maxa v podání Filipa Tomsy si tak prožije svatbu, která sice není úplně klasická, zato je platná a pomůže mu k plnění jeho dalších intrik. Podívejte se na to ve 103. epizodě seriálu Slunečná.

Roman touží po majetku a pohodě a jedinou možností, jak je získat, je oženit se. Filipa Tomsu a Kateřinu Klausovou alias Romana a Klárku tak čekala hodně netradiční svatba, která prakticky neproběhla, ale rozhodně je platná.

„Natáčeli jsme v hotelu Chateau St. Havel v Praze. Bylo to zábavný – stejně jako všechny eskapády, které Roman dělá. Aby se napojil na penězovod rodiny Matějků, nezbylo mu nic jiného, než se oženit,“ vysvětluje pohnutky své postavy Tomsa.

Prohlédněte si svatební fotogalerii ze seriálu Slunečná:

„Ona se opravdu do Romana zamilovala a musím říct, že natáčení s Filipem je super. Zvykli jsme si na sebe, našli si rytmus a víme, jak na naše postavy,“ chválí svého seriálového muže Kateřina a prozrazuje, co ji čekalo v seriálový svatební den.

„Dostala jsem jedny šaty a padly mi hned na první dobrou. Točila jsem v nich jen jednu scénu, což byla škoda,“ usmívá se herečka, která pomalu po svatebních kouscích pokukuje.

„Občas mě něco zaujme, nějaká fotka, tak si ji uložím v telefonu, ale to je tak vše. Ne že bych svatbu čekala za měsíc nebo ji už plánovala. To vše je daleká budoucnost.“ Tu seriálovou si ale užila s plnou parádou. „Klára chtěla velkou svatbu a mít tam všechny milované, ale to se nehodilo Romanovi, tak na ni ušil takový podraz. Bylo fajn tohle točit, zasmáli jsme se,“ prozrazuje herečka.

Svatba, kterou si nikdo nepamatuje?

„Se svými povedenými kamarády jsem to vyřešil tak, že Kláře dali do pití sedativa, omámili ji, a tak šla svatba jako po drátě. Známý oddávající nad tím přimhouřil oko a oddal nás. Klára si samozřejmě ráno nic nepamatovala, ale po našem odvyprávění a ukázce svatebních fotek všemu uvěřila,“ popisuje Tomsa, jak nakonec svatba doopravdy proběhla.

„Klára si v podstatě myslí, že se po svatbě opila tak moc, že si to nepamatuje,“ doplňuje herečka a prozrazuje, že se samotná svatba vůbec netočila.

Ve Slunečné už je to čtvrtá svatba a vypadá to, že vše bude sluncem zalito, ale uvidíme, co dál Roman vymyslí. Dívejte se v úterý ve 20:15 na Primě na další epizodu seriálu Slunečná!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.