zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Podivná svatba Filipa Tomsy plná intrik! Jaký podraz udělá na svou nastávající?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 04.05.2021
Má svoje plány a do nich zapadá i sňatek s bohatou nevěstou Klárou Matějkovou. Roman Maxa v podání Filipa Tomsy si tak prožije svatbu, která sice není úplně klasická, zato je platná a pomůže mu k plnění jeho dalších intrik. Podívejte se na to ve 103. epizodě seriálu Slunečná.

reklama

Roman touží po majetku a pohodě a jedinou možností, jak je získat, je oženit se. Filipa Tomsu a Kateřinu Klausovou alias Romana a Klárku tak čekala hodně netradiční svatba, která prakticky neproběhla, ale rozhodně je platná.

„Natáčeli jsme v hotelu Chateau St. Havel v Praze. Bylo to zábavný – stejně jako všechny eskapády, které Roman dělá. Aby se napojil na penězovod rodiny Matějků, nezbylo mu nic jiného, než se oženit,“ vysvětluje pohnutky své postavy Tomsa.

Prohlédněte si svatební fotogalerii ze seriálu Slunečná:

„Ona se opravdu do Romana zamilovala a musím říct, že natáčení s Filipem je super. Zvykli jsme si na sebe, našli si rytmus a víme, jak na naše postavy,“ chválí svého seriálového muže Kateřina a prozrazuje, co ji čekalo v seriálový svatební den.

„Dostala jsem jedny šaty a padly mi hned na první dobrou. Točila jsem v nich jen jednu scénu, což byla škoda,“ usmívá se herečka, která pomalu po svatebních kouscích pokukuje.

Prapodivná svatba Filipa Tomsy v seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Prapodivná svatba Filipa Tomsy v seriálu Slunečná

„Občas mě něco zaujme, nějaká fotka, tak si ji uložím v telefonu, ale to je tak vše. Ne že bych svatbu čekala za měsíc nebo ji už plánovala. To vše je daleká budoucnost.“ Tu seriálovou si ale užila s plnou parádou. „Klára chtěla velkou svatbu a mít tam všechny milované, ale to se nehodilo Romanovi, tak na ni ušil takový podraz. Bylo fajn tohle točit, zasmáli jsme se,“ prozrazuje herečka.

Svatba, kterou si nikdo nepamatuje?

„Se svými povedenými kamarády jsem to vyřešil tak, že Kláře dali do pití sedativa, omámili ji, a tak šla svatba jako po drátě. Známý oddávající nad tím přimhouřil oko a oddal nás. Klára si samozřejmě ráno nic nepamatovala, ale po našem odvyprávění a ukázce svatebních fotek všemu uvěřila,“ popisuje Tomsa, jak nakonec svatba doopravdy proběhla.

„Klára si v podstatě myslí, že se po svatbě opila tak moc, že si to nepamatuje,“ doplňuje herečka a prozrazuje, že se samotná svatba vůbec netočila.

Prapodivná svatba Filipa Tomsy v seriálu Slunečná
Autor: FTV Prima/ Slunečná Prapodivná svatba Filipa Tomsy v seriálu Slunečná

Ve Slunečné už je to čtvrtá svatba a vypadá to, že vše bude sluncem zalito, ale uvidíme, co dál Roman vymyslí. Dívejte se v úterý ve 20:15 na Primě na další epizodu seriálu Slunečná!

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , seriál slunečná , iprima.cz slunecna

reklama

Přečtěte si také

reklama