zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Drsné natáčení 1. MISE: Během akce omdlel urostlý herec

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová, foto: FTV Prima , Vydáno: 01.09.2021
Časné vstávání, pár hodin spánku, těžká uniforma a fyzicky náročné natáčení doprovázené horkým počasím se vymstilo jednomu z herců seriálu 1. MISE. Radúz Mácha, který vojenské novince ztvárňuje mladého doktora Jana Rubeše, to i pří snaze nezvládl a během natáčení omdlel vyčerpáním. Nebyl přitom jediný, kdo si sáhl na dno svých sil.

reklama

Vojenský seriál 1. MISE, který sleduje výcvik dvanácti frekventantů, kteří se snaží uspět a dostat se do čtveřice nejlepších, kteří budou vysláni na zahraniční misi, bývá často drsný sám o sobě. Málokdo by chtěl být v kůži mladých kadetů a zažívat takovou buzeraci od svého vedoucího. Pokud si ale říkáte, že je to jen seriál a herci si takové natáčení musejí užívat, pak jste na omylu.

Divadla, školní lavice nebo vnitřní ateliéry vyměnili představitelé hlavních hrdinů za dvanáctihodinové směny, těžké uniformy a vysoké venkovní teploty při natáčení v exteriéru. Není se tak co divit, že někteří z nich padli za tvrdých podmínek natáčecího procesu na úplné dno svých fyzických sil.

Radúz Mácha.
Autor: FTV Prima Radúz Mácha.

Radúz Mácha kvůli náročným podmínkám při natáčení omdlel 

Sympatický herec Radúz Mácha dokonce kvůli únavě a náročnosti natáčení na přímém slunci na place omdlel. „Na počátku natáčení seriálu 1. MISE jsem zkoušel Bouři v rámci Shakespearovských slavností. Přes den jsem točil, v noci zkoušel, spal jsem pár hodin a rodinu jsem téměř neviděl. Upřímně si to ani nestačím užívat, jelikož toho mám od června opravdu hodně, dokonce se mi to i vymstilo a jednou jsem trochu omdlel vyčerpáním při natáčení,“ přiznal Radúz, který ale scénu nakonec statečně dotočil a vy jste mohli v dnešním díle vidět, jak jako Jan Rubeš zachraňoval tonoucího.

Projekt 1. MISE zvládnou jen ti nesilnější.
Autor: Achiv FTV Prima/ 1. MISE Projekt 1. MISE zvládnou jen ti nesilnější.

Extrémní podmínky při natáčení potvrzuje i jeho herecká kolegyně Sára Rychlíková, která popsala, jak nelehký byl už jejich první den před kamerou: „Bylo dusno, točili jsme v zadýchané místnosti s velkým počtem komparzistů. Bylo to náročné po psychické i fyzické stránce,“ vysvětluje Sára, proč musela požádat o pauzu. To ale chudák netušila, co ji čeká následující den. „To byl snad ještě náročnější den. Bylo opravdu hrozné vedro. Točili jsme dvanáct hodin. Jednomu z kolegů se tam dokonce udělalo špatně,“ vzpomíná Sára na kolaps Máchy.

Pokud jste nestihli sledovat napínavý díl plný vyhrocených situací v televizi, můžete si ho již nyní pustit na iPrima.cz. Jednotlivé díly seriálu 1. MISE pak lze sledovat také na kanálu YouTube.

Na seriál 1. MISE se těšte na televizních obrazovkách každou středu od 20:15 na Primě.

null

reklama

Související témata: 1. MISE , Radúz Mácha , Sára Rychlíková , 1. MISE , seriál 1. MISE , seriál 1. MISE online , zákulisí natáčení

reklama

Přečtěte si také

reklama