Drsné natáčení 1. MISE: Během akce omdlel urostlý herec

1. MISE (3) - upoutávka

Časné vstávání, pár hodin spánku, těžká uniforma a fyzicky náročné natáčení doprovázené horkým počasím se vymstilo jednomu z herců seriálu 1. MISE. Radúz Mácha, který vojenské novince ztvárňuje mladého doktora Jana Rubeše, to i pří snaze nezvládl a během natáčení omdlel vyčerpáním. Nebyl přitom jediný, kdo si sáhl na dno svých sil.

Vojenský seriál 1. MISE, který sleduje výcvik dvanácti frekventantů, kteří se snaží uspět a dostat se do čtveřice nejlepších, kteří budou vysláni na zahraniční misi, bývá často drsný sám o sobě. Málokdo by chtěl být v kůži mladých kadetů a zažívat takovou buzeraci od svého vedoucího. Pokud si ale říkáte, že je to jen seriál a herci si takové natáčení musejí užívat, pak jste na omylu.

Divadla, školní lavice nebo vnitřní ateliéry vyměnili představitelé hlavních hrdinů za dvanáctihodinové směny, těžké uniformy a vysoké venkovní teploty při natáčení v exteriéru. Není se tak co divit, že někteří z nich padli za tvrdých podmínek natáčecího procesu na úplné dno svých fyzických sil.

Radúz Mácha kvůli náročným podmínkám při natáčení omdlel

Sympatický herec Radúz Mácha dokonce kvůli únavě a náročnosti natáčení na přímém slunci na place omdlel. „Na počátku natáčení seriálu 1. MISE jsem zkoušel Bouři v rámci Shakespearovských slavností. Přes den jsem točil, v noci zkoušel, spal jsem pár hodin a rodinu jsem téměř neviděl. Upřímně si to ani nestačím užívat, jelikož toho mám od června opravdu hodně, dokonce se mi to i vymstilo a jednou jsem trochu omdlel vyčerpáním při natáčení,“ přiznal Radúz, který ale scénu nakonec statečně dotočil a vy jste mohli v dnešním díle vidět, jak jako Jan Rubeš zachraňoval tonoucího.

Extrémní podmínky při natáčení potvrzuje i jeho herecká kolegyně Sára Rychlíková, která popsala, jak nelehký byl už jejich první den před kamerou: „Bylo dusno, točili jsme v zadýchané místnosti s velkým počtem komparzistů. Bylo to náročné po psychické i fyzické stránce,“ vysvětluje Sára, proč musela požádat o pauzu. To ale chudák netušila, co ji čeká následující den. „To byl snad ještě náročnější den. Bylo opravdu hrozné vedro. Točili jsme dvanáct hodin. Jednomu z kolegů se tam dokonce udělalo špatně,“ vzpomíná Sára na kolaps Máchy.

Pokud jste nestihli sledovat napínavý díl plný vyhrocených situací v televizi, můžete si ho již nyní pustit na iPrima.cz. Jednotlivé díly seriálu 1. MISE pak lze sledovat také na kanálu YouTube.

Na seriál 1. MISE se těšte na televizních obrazovkách každou středu od 20:15 na Primě.

null


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.