Mohla z ní být krasobruslařka. Místo toho bude Sára Rychlíková bojovat v 1. MISI

1. MISE (1) - upoutávka

Mladou herečku Sáru Rychlíkovou budeme od neděle pravidelně vídat v novém seriálu televize Prima 1. MISE. Ačkoliv se Sára mnoho let věnovala závodně krasobruslení a na tréninky je zvyklá, při natáčení seriálu si sáhla na dno svých sil. Podívejte již nyní na exkluzivní fotogalerii a medailonek krásné Sáry.

Z počátku to vypadalo, že bude z dvaadvacetileté Sáry Rychlíkové krasobruslařka. Aktivně se bruslení věnovala od svých čtyř let až do doby, než nastoupila na příbramské gymnázium. Pak už jí na sport nezbývalo tolik času. „Měla jsem sice pořád denně tréninky, ale na závody už jsem nejezdila,“ vypráví Sára, která krasobruslení definitivně nechala s nástupem na DAMU. „I když jsem bruslení milovala, musela jsem skončit hlavně kvůli častým tréninkům, které jsem postupem času přestala stíhat.“

Půvabná Sára se svěřila, že z natáčení měla zprvu trochu strach. Obávala se, jak bude s novými kolegy vycházet. „Pro mě je důležité pracovat s lidmi, ke kterým mám blízko. Toho jsem se nejvíc bála. Nikoho jsem neznala, ale po 2 hodinách jsme spolu byli všichni u jednoho stolu,“ vzpomíná Sára na začátek natáčení seriálu 1. MISE. Vzájemné vztahy podle ní nakonec utužily extrémní podmínky během natáčení. „Bylo dusno, točili jsme v zadýchané místnosti s velkým počtem komparzistů. Bylo to náročné po psychické i fyzické stránce,“ popisuje Sára.

Sára Rychlíková je disciplinovaná a zvyklá na dril

Druhý den natáčení byl podle ní snad ještě horší. „Bylo opravdu hrozné vedro. Točili jsme dvanáct hodin v poli. Jednomu z kolegů se tam dokonce udělalo špatně a obrazy nedotočil,“ říká Sára, pro kterou bylo toto natáčení krušné, ačkoliv je díky krasobruslení zvyklá na tvrdé tréninky a disciplínu. Tu prý získala od svého tatínka. „Je to tvrďák s dobrým srdcem. Ale dnes jsem za to ráda,“ netají se Sára, kterou budeme v 1. MISI vídat jako frekventantku Mariku Klocovou.

Její postava ví, co chce, a jde si tvrdě za svým. „Je rázná, dost si toho zažila, a to je asi ten důvod, proč se chová tak přímočaře. Neudělala by nikomu žádnou levárnu. Pokud někoho považuje za přítele, pevně za ním stojí. Vyrůstala s muži, to jí formovalo. V tom jsme s podobné,“ vidí podobné rysy mezi sebou a svou seriálovou rolí Sára.

Zejména muže jistě potěší, že je tato kráska svobodná a žádný přítel zatím není na obzoru. „Občas nějaké pozvání na rande přijde, ale já na ně nechodím. Jsem nezadaná,“ říká Sára.

Na Sáru jako cílevědomou Mariku se těšte v seriálu 1. MISE již v neděli od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.