zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Mohla z ní být krasobruslařka. Místo toho bude Sára Rychlíková bojovat v 1. MISI

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná , Vydáno: 28.08.2021
Mladou herečku Sáru Rychlíkovou budeme od neděle pravidelně vídat v novém seriálu televize Prima 1. MISE. Ačkoliv se Sára mnoho let věnovala závodně krasobruslení a na tréninky je zvyklá, při natáčení seriálu si sáhla na dno svých sil. Podívejte již nyní na exkluzivní fotogalerii a medailonek krásné Sáry.

reklama

Z počátku to vypadalo, že bude z dvaadvacetileté Sáry Rychlíkové krasobruslařka. Aktivně se bruslení věnovala od svých čtyř let až do doby, než nastoupila na příbramské gymnázium. Pak už jí na sport nezbývalo tolik času. „Měla jsem sice pořád denně tréninky, ale na závody už jsem nejezdila,“ vypráví Sára, která krasobruslení definitivně nechala s nástupem na DAMU. „I když jsem bruslení milovala, musela jsem skončit hlavně kvůli častým tréninkům, které jsem postupem času přestala stíhat.“

Půvabná Sára se svěřila, že z natáčení měla zprvu trochu strach. Obávala se, jak bude s novými kolegy vycházet. „Pro mě je důležité pracovat s lidmi, ke kterým mám blízko. Toho jsem se nejvíc bála. Nikoho jsem neznala, ale po 2 hodinách jsme spolu byli všichni u jednoho stolu,“ vzpomíná Sára na začátek natáčení seriálu 1. MISE. Vzájemné vztahy podle ní nakonec utužily extrémní podmínky během natáčení. „Bylo dusno, točili jsme v zadýchané místnosti s velkým počtem komparzistů. Bylo to náročné po psychické i fyzické stránce,“ popisuje Sára.

Sára Rychlíková je disciplinovaná a zvyklá na dril

Druhý den natáčení byl podle ní snad ještě horší. „Bylo opravdu hrozné vedro. Točili jsme dvanáct hodin v poli. Jednomu z kolegů se tam dokonce udělalo špatně a obrazy nedotočil,“ říká Sára, pro kterou bylo toto natáčení krušné, ačkoliv je díky krasobruslení zvyklá na tvrdé tréninky a disciplínu. Tu prý získala od svého tatínka. „Je to tvrďák s dobrým srdcem. Ale dnes jsem za to ráda,“ netají se Sára, kterou budeme v 1. MISI vídat jako frekventantku Mariku Klocovou.

1. MISE - 12 frekventantů

1. MISE je více než seriál. Prvky reality show a tematika vojenství z něho dělají unikátní projekt

Její postava ví, co chce, a jde si tvrdě za svým. „Je rázná, dost si toho zažila, a to je asi ten důvod, proč se chová tak přímočaře. Neudělala by nikomu žádnou levárnu. Pokud někoho považuje za přítele, pevně za ním stojí. Vyrůstala s muži, to jí formovalo. V tom jsme s podobné,“ vidí podobné rysy mezi sebou a svou seriálovou rolí Sára.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

1. MISE - Sára Rychlíková - Medailonek

Zejména muže jistě potěší, že je tato kráska svobodná a žádný přítel zatím není na obzoru. „Občas nějaké pozvání na rande přijde, ale já na ně nechodím. Jsem nezadaná,“ říká Sára.

Na Sáru jako cílevědomou Mariku se těšte v seriálu 1. MISE již v neděli od 20:15 na Primě.

Hvězdná sezóna - program
Autor: FTV Prima Hvězdná sezóna - program

reklama

Související témata: 1. MISE , 1. MISE , seriál 1. MISE , seriál 1. MISE online , Sára Rychlíková

reklama

Přečtěte si také

reklama