Seriály a filmy

4. května 2021 05:05

Eva Josefíková končí v seriálu Slunečná. Záskoku za Veroniku Arichtevu nelituje

Mateřské povinnosti Evě Josefíkové alias Denise Kánské zavelely rozloučit se s natáčením seriálu Slunečná. Coby Denisa ve Slunečné vychovává malou Haničku, na konci května se stane sama maminkou. A tak nastal čas natočit poslední obraz a odejít. Na jak dlouho? To herečka sama neví.

Eva Josefíková před sebou měla poslední natáčecí den, který odtočila v už hodně pokročilém stadiu těhotenství. A lehce se jí z domu neodcházelo.

Začalo to jako záskok v seriálu Slunečná

„Přiznám se, že jsem byla trochu nervózní. Přece jenom už mám hlavu trochu jinde, tak jsem se bála, abych nezdržovala a všechno standardně zvládla. Snad se to povedlo,“ přiznala herečka po odtočení několika obrazů. Toho, že se do natáčení pustila a zaskočila za Veroniku Arichtevu, která sama odešla na mateřskou před rokem, nelituje.

„Myslela jsem na to, že to byl příjemný skoro rok práce, jak mě na začátku pěkně přijali a jak mi s nimi bylo po celou dobu dobře. A vzápětí na to, že už se odteď můžu soustředit opravdu jenom na příchod miminka.“ Z ateliérů a ze Slunečné neodešla Eva Josefíková s pláčem, naopak s úsměvem.

Jak bude Eva Josefíková na Slunečnou vzpomínat?

„Kolegové byli všichni skvělí, vzali mě rychle do party, na natáčení s nimi jsem se vždycky těšila. A nezapomenu na to, že i takhle rozsáhlý projekt se dá dělat v klidu, pohodě a rodinné atmosféře,“ prozradila herečka, která na odchodnou dostala dárky, květiny a objetí od kolegů a štábu. Ještě než za sebou herečka zabouchla dveře, stihla poslední natáčecí den popřát svému seriálovému partnerovi k narozeninám. Maroš Kramár alias John Linhart z toho byl zaskočený, nepočítal, že si Eva vzpomene a překvapí ho košem plným dobrot.

Díly, které Eva před odchodem na mateřskou dovolenou natočila, budou moci diváci sledovat ještě na podzim.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.