Seriály a filmy

6. ledna 2022 05:00

Exkluzivně: Podívejte se na znělku nového seriálu ZOO. Jak se vám líbí?

Znělka seriálu ZOO

Zbrusu nový seriál z lákavého prostředí zoologické zahrady bude opět nabitý oblíbenými hvězdami hereckého nebe. Sledujte už teď exkluzivně ukázku znělky seriálu ZOO!

Eva Burešová, Míša Pecháčková, Robert Urban, Štěpán Benoni, Veronika Freimannová, Oldřich Navrátil… To jsou jen někteří z herců, které zanedlouho začnete pravidelně vídat na obrazovkách v novém seriálu FTV Prima ZOO. Právě teď můžete nasát atmosféru televizní novinky ve znělce. Ta vás zavede až na exotické safari.

ZOO plná hereckých hvězd

Hlavní linie příběhu se samo sebou točí kolem zoologické zahrady. Do ní nastupuje nová rázná ředitelka Marie Roklová (Veronika Freimanová), aby tu zatočila s korupcí a po úmrtí předchozího ředitele postavila ZOO opět na nohy. Jednoduché to ale mít nebude, staré pořádky se mnohým zaměstnancům zamlouvají. Zejména takovým, kteří si díky šmelinám nahrabali dost do vlastní kapsy.

Do téže ZOO nastupuje také Sidonie (Michaela Pecháčková), která se právě vzepřela své bohaté rodině a namísto do Ameriky na studia si to namířila coby ošetřovatelka za exotickou zvěří.

Novou práci bude muset řešit i Viky (Eva Burešová). „Viky Janečková je mladá holka, která má na sobě spousty dluhů a exekucí, protože ji bývalý partner, s nímž měla firmu, o všechno obral. Takže musí splácet dluhy, vyhodili ji z práce a teď, aby vše zaplatila, bere, co se dá. Přes den dělá chůvu pro velmi rozmazlené děti z bohaté rodiny, večer zpívá v baru pod maskou a v noci šije svatební šaty šťastnějším holkám,“ popsala svou postavu už dříve v rozhovoru pro Prima ŽENY Eva Burešová.

Těšit se samozřejmě můžete na spoustu příběhů z výběhů zoologické zahrady, ať už půjde o žirafy, o které se stará Eliška Krásná (Lucie Polišenská), gorily Eliščiny matky Anežky (Pavla Tomicová), nebo nosorožce, které s láskou obstarává Radek (Bob Klepl). První epizodu sledujte poprvé ve čtvrtek 13. ledna od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.