Seriály a filmy

20. dubna 2021 14:20

Exkluzivně ze seriálu Slunečná: Měla by Sylva říct Vildovi pravdu o svých citech?

Slunečná (99) - upoutávka

Róza je přesvědčená, že si Sylva šlape po štěstí, když Vildovi nedává najevo své skutečné city. Sylva je ale na vážkách, jak se zachovat… Sledujte už teď exkluzivní upoutávku ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná.

Coby stará znalkyně lidských osudů i citů je Róza skálopevně přesvědčena o tom, že by Sylva neměla hrát před Vildou divadlo a tvářit se, jako by mezi nimi nic nebylo. Jenže Sylvě se do přímé konfrontace nechce. Má pocit, že svoji šanci už promarnila a nyní je na Karolíně a Vildovi, jak se svým vztahem naloží.

Svoji roli hraje i stud, byla by nerada, kdyby se jí Vilda vysmál, jak ubohá je. To Róza má jasno – ani ze strany Karolíny, ani ze strany Vildy rozhodně nejde o lásku, zatímco mezi Sylvou a Vildou není o čem pochybovat. Sylva si ale stále není jistá, jak by se měla zachovat…

Sledujte exkluzivní ukázku ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

Jak se Sylva zachová? Dá nakonec na radu Rózy a řekne Vildovi pravdu, nebo se rozhodne nešlapat jeho novému vztahu po štěstí?

Na to se podívejte už teď v exkluzivní předpremiéře 99. epizody seriálu Slunečná, kterou sledujte v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na čtvrtek, kdy bude Slunečnou od 20:15 vysílat televize Prima.