Seriály a filmy

22. listopadu 2021 20:20

Exkluzivní galerie fotek Terezy Kostkové. Takhle se rozjela v seriálu Hvězdy nad hlavou

Hvězdy nad hlavou (14) - upoutávka

Lucie Boučková, ústřední postava seriálu Hvězdy nad hlavou ztvárněná Terezou Kostkovou, je sice veterinářka, nechybělo ale mnoho a její životní dráha se mohla ubírat naprosto jiným směrem. Nyní budou moci všichni v Praze i Poběžovicích posoudit, zda udělala dobře, že se na fotografické řemeslo vykašlala… Prohlédněte si už teď exkluzivně její fotografie, které uvidíte v další epizodě Hvězd nad hlavou.

Nepotkat proutníka Jirku Boučka a neprovdat se za něj, Lucie by dost možná byla známou fotografkou. Takhle ale svůj život zasvětila veterinární praxi a přesunula se do malebných Poběžovic, kde zůstala i přes rozpad svého manželství s Jirkou. Pohodová atmosféra v kontrastu s divokým velkoměstem jí učarovala.

Prohlédněte si fotogalerii ze seriálu Hvězdy nad hlavou:

Nyní se ale časy mění. Jirka je už dávno passé, jakkoliv se snaží o opak, a Lucie si nyní užívá vztahu s architektem Veselým (Roman Zach), který přijel do Poběžovic hledat své kořeny. Protože se ale umělec nezapře, samozřejmě si všiml Luciina fotografického talentu.

Jako překvapení se jí ve 14. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou rozhodl uspořádat velkou výstavu v Praze. Bude to příjemné překvapení, nebo se tak trochu přepočítal?

To sledujte v další epizodě Hvězd nad hlavou v pondělí ve 20:15 na Primě nebo už teď on-line v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.