zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Krásná herečka prezidentkou ČR: Otevřela bych pro lidi kino na Pražském hradě

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 23.11.2021
Herečka Petra Nesvačilová byla představena jako nezávislá kandidátka na prezidentku republiky a hned předvedla, že má jasno o prvních krocích ve funkci. Co všechno by pro národ udělala?

reklama

„Jako první krok v úřadu bych otevřela pro veřejnost kino na Pražském hradě. Zadarmo!“ vcítí se rychle do prezidentské role herečka Petra Nesvačilová a pokračuje ve výčtu plánů na novém postu, na který jí nominoval moderátor show Inkognito Libor Bouček. „A pak taky Jelení příkop, ten bych pro veřejnost otevřela úplně totálně. Za účelem procházek a rozjímání nad literaturou,“ dodává. „A otevřela bych i svůj Pražský hrad,“ slibuje ještě.

„A bylo by tam něco zakázané?“ zajímá se Richard Genzer. „Ne, všechno by bylo povolené,“ odvětí mu pohotově Petra a ještě slibuje kolegům místa blízkých spolupracovníků. Jakub Prachař ale namítá, že by tak mohlo dojít ke vzniku pozitivní diktatury. Což prý znamená, že by Petra lidi trestala třeba za písničky Michala Davida. Těžko říct, jak na toto přišel. Asi je Michal David jeho oblíbeným interpretem.

Herečka Petra Nesvačilová v pořadu Inkognito.
Autor: FTV Prima Herečka Petra Nesvačilová v pořadu Inkognito.

„Písnička Michala a sto ran bičem,“ upřesňuje Jakub Prachař. A pak už se situace zvrhne – Ondřej Gregor Brzobohatý navrhuje, že za písničku Michala Davida by naopak měli lidé dostávat sto koblížků. Je asi jasné, u koho se inspiroval… Petra jeho nápad neguje: „Ne, koblížky ne! Dostávali by čokoládu!“ A to už vyděsí i Libora Boučka: „Ty bys dávala lidem čokoládu jako prezident?! Kdo tohle všechno zaplatí?“ „Já?“ přislíbí Petra a dostane se jí bohatého potlesku od kolegů. Více uvidíte ve čtvrtek ve 21:35 na Primě v pořadu Inkognito, v němž celebrity hádají povolání hostů.

Panelisti malují vánoční ozdoby v pořadu Inkognito.

Petra Nesvačilová prozradila svoji úchylku. Jí vánoční ozdoby!

reklama

Související témata: Inkognito , Petra Nesvačilová , show Inkognito online , prezidentka , Libor Bouček , Richard Genzer , FTV Prima , nezávislá kandidátka , zábavná show

reklama

Přečtěte si také

reklama