Krásná herečka prezidentkou ČR: Otevřela bych pro lidi kino na Pražském hradě

Inkognito (13) - Nezávislá kandidátka na prezidentku ČR

Herečka Petra Nesvačilová byla představena jako nezávislá kandidátka na prezidentku republiky a hned předvedla, že má jasno o prvních krocích ve funkci. Co všechno by pro národ udělala?

„Jako první krok v úřadu bych otevřela pro veřejnost kino na Pražském hradě. Zadarmo!“ vcítí se rychle do prezidentské role herečka Petra Nesvačilová a pokračuje ve výčtu plánů na novém postu, na který jí nominoval moderátor show Inkognito Libor Bouček. „A pak taky Jelení příkop, ten bych pro veřejnost otevřela úplně totálně. Za účelem procházek a rozjímání nad literaturou,“ dodává. „A otevřela bych i svůj Pražský hrad,“ slibuje ještě.

„A bylo by tam něco zakázané?“ zajímá se Richard Genzer. „Ne, všechno by bylo povolené,“ odvětí mu pohotově Petra a ještě slibuje kolegům místa blízkých spolupracovníků. Jakub Prachař ale namítá, že by tak mohlo dojít ke vzniku pozitivní diktatury. Což prý znamená, že by Petra lidi trestala třeba za písničky Michala Davida. Těžko říct, jak na toto přišel. Asi je Michal David jeho oblíbeným interpretem.

„Písnička Michala a sto ran bičem,“ upřesňuje Jakub Prachař. A pak už se situace zvrhne – Ondřej Gregor Brzobohatý navrhuje, že za písničku Michala Davida by naopak měli lidé dostávat sto koblížků. Je asi jasné, u koho se inspiroval… Petra jeho nápad neguje: „Ne, koblížky ne! Dostávali by čokoládu!“ A to už vyděsí i Libora Boučka: „Ty bys dávala lidem čokoládu jako prezident?! Kdo tohle všechno zaplatí?“ „Já?“ přislíbí Petra a dostane se jí bohatého potlesku od kolegů. Více uvidíte ve čtvrtek ve 21:35 na Primě v pořadu Inkognito, v němž celebrity hádají povolání hostů.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.