zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Prima přetáhla hvězdu Ordinace do nového seriálu z vojenského prostředí! Koho?

Zuzana Ostrá , Vydáno: 02.07.2021
Televize Prima za přísného utajení natáčí nový seriál z vojenského prostředí a do jedné z hlavních rolí skutečně přetáhla hereckou hvězdu z oblíbeného nováckého seriálu. O koho jde?

reklama

„Můžu potvrdit, že v současné chvíli probíhá natáčení nového seriálu do hlavního vysílacího času podzimní sezony televize Prima. Bližší informace zatím sdělit nemůžu, natáčení probíhá v režimu přísného utajení. Diváky budeme včas a rádi informovat,” potvrzuje informaci o přípravách seriálové novinky manažerka lifestylové komunikace televize Prima Zuzana Brzáková. 

Rychlý, Jašków, Morávková nebo Řezníček. Koho Prima přetáhla z Ordinace a oblékla do vojenského? 

Petr Rychlý: Prima o něj usilovala několikrát, on byl vždy loajální k Ordinaci, Ordinace mu ale prostor v pokračování nenabídla, respektive jen okrajově, zatímco jeho kolegové z Ordinace budou natáčet už v červenci, s ním se nepočítá, respektive až na listopad. Natáčení pro Primu by proto stihl. 

Robert Jašków: Má rád military filmy a má rád akční natáčení, které se mu v Ordinaci nedostává. Nejvíce se vyřádil v seriálu Expozitura, od té doby se mu podobné nabídky vyhýbají, přestože rád deklamuje, že by se takovým rolím nebránil. Není divu, je pro takovou roli jak dělaný. Za sebou má řadu záporných rolí, na Primě si ho můžete pamatovat jako tajemného, ale zároveň velmi nebezpečného „Pana P“ ze seriálu Cesty domů.

Prima natáčí seriál z vojenského prostředí.
Autor: FTV Prima Prima natáčí seriál z vojenského prostředí.

Dana Morávková: Prima s Morávkovou spolupracuje ráda. Zazářila v Rodinných poutech, které Prima nyní reprízuje na nové stanici Prima Star. Naposledy ji diváci Primy viděli v roli rozmařilé baronky v seriálu Temný kraj. Prima hlavní role v seriálu poptávala v době, kdy se s pokračováním Ordinace nepočítalo. 

Pavel Řezníček: Prima o něj usilovala už do seriálů Sestřičky a Slunečná, kvůli Ordinaci to ale nemohl vzít, v Ordinaci získal výrazný prostor, Nova s ním počítá i do pokračování a má s ním další plány, účast Řezníčka v novém seriálu, se kterým Prima počítá do prime-time už na podzim, by pro Primu byl majstrštyk.

Nový seriál konzultují profesionálové z armády

Natáčení seriálu probíhá ve vojenských výcvikových prostorech. Co je už teď jasné, že tvůrci sázejí na sexy uniformy a téma, které od dob seriálu Chlapci a chlapi (1988) v TV chybí.

Na vzniku chystané novinky se podílejí profesionálové z řad Armády ČR. Jejich odborné poradenství a osobní účast provází většinu výrobního procesu seriálu od vzniku scénáře přes tvorbu a konzultaci vizuální stránky projektu po samotné natáčení nejen v ateliéru, ale především během náročných exteriérových scén.

Televize Prima v utajení natáčí seriál z vojenského prostředí.
Autor: FTV Prima Televize Prima v utajení natáčí seriál z vojenského prostředí.

reklama

Související témata: 1. MISE , Nový seriál televize Prima , seriál z vojenského prostředí , Petr Rychlý , Robert Jaškow , Dana Morávková , Pavel Řezníček

reklama

Přečtěte si také

reklama