Inkognito přivítá nové hádající! První dojmy Marty Jandové a Richarda Genzera z natáčení?

Inkognito (9) - upoutávka

Čtveřice známých panelistů se snaží uhodnout povolání třech pozvaných hostů. A o humor opravdu není nouze! To zaručuje sestava hádajících – Jakub Prachař, Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný, která bude v nových dílech ještě rozšířena o další dvě osobnosti – Martu Jandovou a Richarda Genzera.

Na světě existuje více než padesát tisíc profesí. A profese je právě to, co hádají celebrity v pořadu Inkognito, který běží každý čtvrtek ve 21:35 v televizi Prima. Diváci již vědí, že od pořadu mohou očekávat čistokrevnou zábavu, a tak se pořad těší vysoké sledovanosti. Tým panelistů zůstává i nadále čtyřčlenný, uvedení nováčci se v něm budou v jednotlivých dílech střídat.

S Martou Jandovou se diváci setkají již 28. října, Richard Genzer se na obrazovce objeví poprvé 11. listopadu.

Ano či ne je někdy hodně málo

Ke zjištění správné odpovědi pokládají panelisté nejrůznější otázky, na které zástupce dané profese může odpovídat pouze ANO či NE. V případě, že padne dvanáctkrát odpověď ne, hádající celebrity prohrávají a hostovu profesi odhalí moderátor. Diváci před televizní obrazovkou se vždy mohou rozhodnout, zda budou hádat s celebritami, nebo zda si dané povolání přečtou v liště na televizní obrazovce. V každé epizodě se mimo tří hostů objeví také VIP host, jehož totožnost se budou snažit celebrity uhodnout. Před jeho příchodem si totiž musí nasadit na oči masky a mohou opět pokládat otázky ANO nebo NE. V každém dílu představí některý z hostů či VIP návštěva něco málo ze svého profesního umu.

Marta Jandová už nedá na první pohled

Uhádnout povolání člověka jen na základě uzavřených otázek není vůbec jednoduché, což si vyzkoušeli hned první natáčecí den i Marta Jandová s Richardem Genzerem. „První pohled je podle mě úplně matoucí. Někdo je archeolog a přitom působí jako řezník nebo kadeřník. Navíc do televize se lidé vždycky oblečou jinak, než chodí normálně. Víc se ‚načančají‘,“ říká nová panelistka Marta Jandová a přiznává, že zatím si v tomto hádání nepřipadá silná v kramflecích. „Mezi kluky jsem zatím takový zelenáč, začátečník…,“ doplňuje s úsměvem.

Richard Genzer má náskok z Partičky

„V Inkognitu se cítím jako v sajdkáře. Myslím si, že já osobně jsem hádač největší, protože mám už zkušenost z Partičky,“ uvádí sebevědomě Richard Genzer, který do sestavy panelistů zapadl tak rychle, jak jen je mu vlastní. „Co mě ale zaskočilo, jsou logické, tedy spíše nelogické pochody kolegů Prachaře a Brzobohatého,“ směje se dále.

Sledujte Inkognito každý čtvrtek ve 21:35 na TV Prima!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.