Seriály a filmy

4. září 2021 05:55

Dvojka na zabití: Jakub Prachař si bude dělat fórky ze Sary Sandevy

Dvojka na zabití (1) - upoutávka

V sobotu na Primě startuje první epizodou nový krimiseriál Dvojka na zabití se Sarou Sandevou a Jakubem Prachařem, kteří si zahrají role vyšetřovatelů Karolíny Světlé a Martina Rykla. Nouze nebude nejen o napětí, ale ani o humor. Ústřední hrdinové si snad nemohou být vzdálenější.

Martin Rykl je sice na policejním oddělení profík, s jeho morálkou to ale není valné. Od úmrtí jeho manželky, které si navíc sám vyčítá, se utápí v alkoholu a cigaretách. Jakkoliv jsou jeho vyšetřovatelské kvality nezpochybnitelné, jeho nadřízeným i kolegům s ním dochází trpělivost. A právě v tuto chvíli přichází na scénu Sara Sandeva jako Karolína Světlá.

Dvojka na zabití v neděli na Primě

Mladá ambiciózní vyšetřovatelka nastupující do práce ihned po škole je Ryklův pravý opak. Podivného morouse navíc „vyfasuje“ jako parťáka, na kterého má dohlížet. Ono obecně celé oddělení je tak trochu jiné než ostatní. Kde jinde musí šéf sepsat manifest vhodného chování k ženám před příchodem nové kolegyně?

Karolína Světlá a Martin Rykl si v první epizodě nového seriálu budou muset kromě úskalí seznamování také samozřejmě svým prvním společným případem. Kdo neplánovaně zavraždil muže – jeho manželka, podezřelý z před lety uzavřeného případu nebo snad někdo úplně jiný?

Podívejte se na to, jak si Rykl ze Světlé bude střílet:

Seriál Dvojka na zabití sledujte každou sobotu ve 20:15 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.