zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jan Dolanský umírá! Naštěstí jen v seriálu Slunečná. Eva Burešová to opravdu obrečela

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 02.06.2021
Slzy tekly proudem! Jan Dolanský coby Jakub Javůrek se vrátil do Slunečné poté, co si odseděl trest za krádeže. Všichni ho přijmou mezi sebe s otevřenou náručí a vůbec netuší, že je tu jen na krátké návštěvě. Kuba je totiž smrtelně nemocný, a právě nastal čas, kdy se jeho osud v seriálu naplnil. Na emocemi nabitou 110. epizodu seriálu Slunečná se můžete mrknout v iPrima Videopůjčovně.

reklama

Jakub má nádor na mozku, a ačkoliv se snažil sebe víc a hledal různé alternativy léčby, scénáristé určili, že není záchrany a musí zemřít.

Sledujte ukázku ze 110. epizody seriálu Slunečná:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Slunečná: Jakubův konec

Už od začátku herec Jan Dolanský věděl, jak jeho Kuba skončí a počítal s tím. „Ano, bylo to naplánované a věděl jsem o tom. Bylo to pro mě možná lepší v tom, že jsem věděl jak a kam tu postavu směřovat. Navíc víte, že v seriálu budete jen určitou dobu, tak si můžete naplánovat čas a další práci a vše, co s tím souvisí,“ prozrazuje herec, který tak natočil osudnou smrt a se Slunečnou se rozloučil.

Natáčení posledních chvil Jakuba? Bylo to jak v divadle, směje se Jan Dolanský

Kuba se tak rozhodne, že už dál nechce jen přežívat, a tak si dá poslední koktejl, který si dovezl od šamana z Amazonie. „Byl to den, jako každý jiný. Myslím, že spíš byl rozechvělý štáb než já. Byli zvědaví, jak to s Jakubem dopadne a sešlo se tam víc lidí, než když se normálně natáčí. Přijeli se podívat jen na ten obraz, tak to mi trochu vyvolalo úsměv na tváři. Bylo to jako v divadle,“ usmíval se po natočení Dolanský.

Méně do smíchu už bylo na palce Evě Burešové coby Týně, která s Jakubem strávila poslední chvilky jeho života. A to byl původní záměr tvůrců, že Kuba umře sám, ale herci se na místě rozhodli, že trochu předělají scénář. „Přišlo mi, že by s ním Týna určitě zůstala do konce. Kuba jí tak umře v náručí. Přesto, že ji Janek chce od bolesti uchránit a odvést pryč,“ popisuje natáčení Burešová, pro kterou to bylo jedno z nejnáročnějších.

„V momentě, kdy Jakub vydechne naposledy, tak mu vypadne červené autíčko z dlaně, které dostal kdysi od táty, a to mě dostalo nejvíc. Skutečně jsem se rozbrečela,“ prozrazuje herečka a je vidět, že i dnes je z natáčení celkem smutná.

110. epizodu seriálu Slunečná sledujte v archivu iPrima:

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , seriál slunečná , iprima.cz slunecna , Jan Dolanský , Eva Burešová , Slunečná

reklama

Přečtěte si také

reklama