Seriály a filmy

24. června 2021 20:20

Janek Linhart se oženil. Tohle Týně v seriálu Slunečná zlomí srdce

Ačkoliv se Janek nikdy nechtěl ženit, pod vlivem nedávných událostí musel změnit názor. Týnu jeho chování opravdu raní.

Johnovi a Jankovi, ale i všem jejich blízkým hrozí bezprostřední nebezpečí od albánského mafiána Predraga, který Linhartovy viní z úmrtí svého bratra Bamira. Janek je sice přesvědčený, že až tak velké nebezpečí nehrozí, nicméně John má vzhledem ke svým letitým zkušenostem na věc jiný názor. Denisu s Haničkou vysílá do bezpečí, s Týnou je to ale jiná, ta se do Karibiku odmítá nechat „uklidit“.

Podívejte se už teď na 118. epizodu seriálu Slunečná dříve než v televizi. Jedině v iPrima Videopůjčovně!

Co začalo nenápadnou Haninou poznámkou, to pojme Janek jako osobitý plán, jak Týnu ochránit. Musí se s Týnou rozejít, opatřit si novou přítelkyni a dát to všem okázale najevo. Aby celý svět uvěřil, že je Eva jeho vyvolená, chce to rovnou zařídit si i svatbu.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Jak se bude na změnu v Jankově chování tvářit Týna? Uvěří tomu, že ji Janek opravdu opustil, nebo tuší, že je všechno ve skutečnosti trochu jinak?

Podívejte se na to již nyní ve 118. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na úterý, kdy se na epizodu můžete mrknout od 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.