Seriály a filmy

8. června 2021 05:59

Janek požádá Týnu o ruku. Jak to dopadne? Podívejte se na to v seriálu Slunečná!

Slunečná (112) - upoutávka

Konečně se Janek odhodlá a Týnu požádá o ruku. Nebude ale jediný, kdo bude v úterý v seriálu Slunečná zvažovat žádost o ruku. Jak to dopadne, kdo se bude radovat a smutnit, to sledujte od 20:15 na Primě.

Děda Vacek všem vytře zrak! Celá rodina z něj má legraci, moc se jim nechce věřit, že jeho vztah s Dianou si tak trochu nepřibarvuje. Když se druhý den tváří, že Diana přespala ve Slunečné a vyrážejí společně na výlet, nikdo z rodiny mu nevěří. Jenže ono to opravdu vypadá, že má krásná Diana o Zdeňka Vacka zájem. A všichni budou valit oči.

Mrkněte se na to ve videu z úterní epizody:

Vilda si plánuje, že Karolínu velkolepě požádá o ruku, dokonce počítá i s návštěvou Kájiny oblíbené zpěvačky Sheryl Crow. Jenže Vildův plán začíná získávat vážné trhliny, nejen kvůli tomu, že věhlasná zpěvačka nakonec nemá čas, ale i Vilda nakonec ze zřejmých důvodů přehodnotí svůj vztah s Karolínou. Jak to dopadne?

To se dozvíte v úterý večer. Co ale můžeme prozradit už teď je, že Vilda k aktivitě vybudí Janka. Už delší dobu cítí, že je pro něj Týna ta pravá a když už společně řešili i miminko, Janek se odhodlá a učiní další krok.

Sledujte romantickou ukázku ze seriálu Slunečná:

John si stále nemůže zvyknout na Anniny pracovní návyky. Má proto dojem, že by jí s Hanou měli říct pravdu. To se ale Haně zrovna dvakrát nechce, dokáže si poměrně jasně představit, jak by asi Anna zareagovala, kdyby se dozvěděla, že je John ve skutečnosti jejím biologickým otcem. Na Hanina slova bohužel zanedlouho dojde. Také Janek se dozví, že má novou sestru a že je jí Anna. To Janka dost překvapí!

Emocemi nabitou 112. epizodu seriálu Slunečná sledujte v úterý ve 20:15 na Primě, Slunečnou můžete sledovat také on-line v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.