Seriály a filmy

29. června 2021 21:30

Janek se oženil a Slunečná v televizi končí. Na co se můžete těšit dál?

Léto a prázdniny dopadly i na seriál Slunečná. Jeho vysílání v televizi končí, vy ale nemusíte smutnit. O další příběhy Janka, Týny a dalších oblíbenců nepřijdete – sledovat je totiž můžete exkluzivně on-line v iPrima Videopůjčovně, a to mnohem dříve než v televizi, do které se Slunečná vrátí po tradiční letní přestávce.

Přestávka v pravidelném televizní vysílání Slunečné přišla pro diváky v tu nejnevhodnější chvíli. Jankovi a všem Linhartovým hrozí bezprostřední ohrožení života. Týna je těhotná a single, oproti tomu její vyvolený Janek je ženatý.

A co na tom, že jeho „vyvolenou“ je jeho bodyguardka Eva, s níž rozhodně není sezdaný z velké lásky, ale kvůli bezpečnosti. Coby neodbytná osobní ochranka navíc Eva Janka začne pořádně štvát! Jak se ale ukáže v následujících epizodách, rozhodnutí „zbavit se“ Týny bylo více než moudré. Predrag se totiž chce opravdu mstít, a je mu uplně jedno komu.

Nedovolená láska v seriálu Slunečná

Také mezi Sylvou a Vildou se situace na pováženou zamotává. Vildovi je už jasné, že je Sylva jeho vyvolená, stejně jako si to uvědomuje Sylva. Ta je ale stále s Jirkou, který ji miluje nadevše. A dokonce plánuje společnou budoucnost v takovém stylu, že bude Sylva pořádně koukat. Miluje sice Vildu, ale s Jirkou, který učiní opravdu závažné kroky, se nedokáže rozejít...

Láska bude pořádně mávat i s dědou Vackem, který se bezhlavě zamiloval do Diany a po posledním výstupu, kdy Slunečnou navštíví s vášnivým vyznáním její bývalý přítel, Dianu rovnou požádá o ruku. Lída začíná spřádat plány, jak to zařídit, aby Zdeněk Vacek nemohl sám za sebe rozhodovat. Navíc začne vyplouvat na povrch, jak to skutečně s Dianinými city vůči Zdeňkovi je. A nebude to nic hezkého!

V seriálu Slunečná se toho tedy bude dít opravdu hodně. A vy o svoji pravidelnou dávku romantiky ze Slunečné nepřijdete. Dívat se můžete každé úterý on-line na exkluzivní předpremiéry v iPrima Videopůjčovně!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.