zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Janek se oženil a Slunečná v televizi končí. Na co se můžete těšit dál?

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 29.06.2021
Léto a prázdniny dopadly i na seriál Slunečná. Jeho vysílání v televizi končí, vy ale nemusíte smutnit. O další příběhy Janka, Týny a dalších oblíbenců nepřijdete – sledovat je totiž můžete exkluzivně on-line v iPrima Videopůjčovně, a to mnohem dříve než v televizi, do které se Slunečná vrátí po tradiční letní přestávce.

reklama

Přestávka v pravidelném televizní vysílání Slunečné přišla pro diváky v tu nejnevhodnější chvíli. Jankovi a všem Linhartovým hrozí bezprostřední ohrožení života. Týna je těhotná a single, oproti tomu její vyvolený Janek je ženatý.

A co na tom, že jeho „vyvolenou“ je jeho bodyguardka Eva, s níž rozhodně není sezdaný z velké lásky, ale kvůli bezpečnosti. Coby neodbytná osobní ochranka navíc Eva Janka začne pořádně štvát! Jak se ale ukáže v následujících epizodách, rozhodnutí „zbavit se“ Týny bylo více než moudré. Predrag se totiž chce opravdu mstít, a je mu uplně jedno komu.

Nedovolená láska v seriálu Slunečná

Také mezi Sylvou a Vildou se situace na pováženou zamotává. Vildovi je už jasné, že je Sylva jeho vyvolená, stejně jako si to uvědomuje Sylva. Ta je ale stále s Jirkou, který ji miluje nadevše. A dokonce plánuje společnou budoucnost v takovém stylu, že bude Sylva pořádně koukat. Miluje sice Vildu, ale s Jirkou, který učiní opravdu závažné kroky, se nedokáže rozejít...

Láska bude pořádně mávat i s dědou Vackem, který se bezhlavě zamiloval do Diany a po posledním výstupu, kdy Slunečnou navštíví s vášnivým vyznáním její bývalý přítel, Dianu rovnou požádá o ruku. Lída začíná spřádat plány, jak to zařídit, aby Zdeněk Vacek nemohl sám za sebe rozhodovat. Navíc začne vyplouvat na povrch, jak to skutečně s Dianinými city vůči Zdeňkovi je. A nebude to nic hezkého! 

V seriálu Slunečná se toho tedy bude dít opravdu hodně. A vy o svoji pravidelnou dávku romantiky ze Slunečné nepřijdete. Dívat se můžete každé úterý on-line na exkluzivní předpremiéry v iPrima Videopůjčovně!

 

Janek Linhart se v seriálu Slunečná žení

Janek Linhart se oženil. Tohle Týně v seriálu Slunečná zlomí srdce

reklama

Související témata: Slunečná , slunečná online , slunečná dřív než v televizi , Slunečná předpremiéra

reklama

Přečtěte si také

reklama