Seriály a filmy

18. března 2021 05:59

Je John Linhart mrtvý? Janek očekává v seriálu Slunečná to nejhorší. A má důvod

John Linhart je nezvěstný už několik dní a vyšetřování uvízlo na slepé stopě. Policisté nyní přicházejí s děsivým nálezem… Jakým? A proč si Janek myslí, že je John po smrti? Na seriál Slunečná se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě.

Janek s Denisou se pomalu připravují na nejhorší. Když police přináší Johnovy věci nalezené v parku u Hlavního nádraží, všichni kromě Hany začínají ztrácet naději. Věci jsou navíc potřísněné krví, která, jak ukáže rozbor, opravdu patří Johnovi.

Denisa se už vidí jako svobodná matka, i Janek si vyčítá, že se k otci mohl chovat jinak. Pouze Hana má naštěstí své karty, které ji ujišťují, že je John v pořádku. A o tom samém chce přesvědčit i Janka. Situace se ale nadále komplikuje, když Janka kontaktuje policie s velmi nepříjemnou zprávou…

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Slunečnou otřásá boj o starostovské křeslo. Proti letitému starostovi Frantovi Vackovi se postavil Slanina senior. Nikdo nevěří tomu, že by Slanina mohl opravdu vyhrát, navíc starostování Franty, který po událostech s Lídou a Štěpánem na všechno kašle, nepatří v poslední době k reprezentativnímu.

Na Slunečné ale téměř nikdo neví, že Slaninu na starostu nominoval Roman Maxa, který chce v blízkosti vsi stavět svoji solární elektrárnu. Tuší to ale Lída, která se snaží přemluvit všechny, aby hlasovali pro Frantu. Roman totiž Slunečnou doslova osídlil svými přívrženci. Není se proto čemu divit, že se sám cítí ještě před hlasováním jako vítěz voleb.

Sledujte to ve videu:

Opravdu se Romanovi povede ve volbách prostřednictvím starého Slaniny zvítězit? Pokud ano, může to mít dalekosáhlé následky, které negativně Slunečnou ovlivní provždy.

Podívejte se na upoutávku čtvrteční epizody seriálu Slunečná:

Nezapomeňte se dívat na svůj oblíbený seriál Slunečná na Primě od 20:15! Pokud hoříte zvědavostí, dejte si Slunečnou dřív než v televizi v iPrima Videopůjčovně. Právě teď můžete omrknout tři epizody za zvýhodněnou cenu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.