Herec známý z reklamy v seriálu 1. MISE: Herectvím jdu proti sobě

1. MISE (1) - upoutávka

Má vystudované dvě vysoké školy a jeho tvář vídají televizní diváci poměrně často. Zahrál si totiž v reklamě známého prodejce elektroniky. Nyní se však Jiří Böhm představí v úplně jiné roli. Jako jeden z dvanácti kadetů bude bojovat o místo v prestižní jednotce mezinárodního týmu v seriálu 1. MISE. Podívejte se již nyní na jeho exkluzivní medailonek a fotogalerii.

Mladý herec Jiří Böhm se bude jako poručík František Dobeš ucházet o místo v elitní jednotce v seriálové novince televize Prima 1. MISE, kterou uvidíte již v neděli 29. srpna. Jak říká sám Jiří, se svou postavou mnoho společného nemá. „Franta je solitér a má úzkoprofilový pohled na určité politické otázky,“ popisuje vzájemné odlišnosti.

S rolí lékaře Františka ho nespojuje ani nevýslovná touha být součástí vojenské mise. „Na to, jestli bych chtěl prožít vojnu, neumím jednoznačně odpovědět. Záleželo by, jak by vypadala. Buzerplac jako u nás za socialismu by se mi ale nelíbil,“ říká Jiří, který ale zároveň dodává, že z vyprávění jeho známých v Izraeli, kteří si z vojny odnesli hezké zážitky a nová přátelství, má pocit, že by mu to za jistých podmínek možná nevadilo.

Jiřího Böhma známe z televizní reklamy na elektroniku

Sympatický Jiří, kterého můžete znát z reklamního spotu jednoho z největších prodejců elektroniky, si herectví vybral záměrně – bral to jako výzvu a trnitější profesní cestu. Tím se postavil stanoveným vzorcům, v nichž vyrůstal. „Byl jsem vychovaný pro klasické zaměstnání s volnými víkendy, pravidelnou pracovní dobou, stálou mzdou...“ popisuje Jiří. „Ale šel jsem na volnou nohu, kdy nevím, jestli budu mít příští týden práci, nebo ne. Asi to není pro každého,“ říká Jiří, který si ale tuto profesi zvolil zcela záměrně.

Kromě DAMU má vystudovanou i Vysokou školu ekonomickou v Praze. Ačkoliv měl tím pádem možnost vydat se i jiným, neuměleckým směrem, herectví bylo jeho srdci blíž a zároveň pro něj představovalo velkou výzvu. „VŠE pro mě byla snadnější cesta, herectví byla cesta plná překážek, ale to mě na ní hodně bavilo. To, že se vydám do neznáma, jestli uspěju, jestli mi to půjde, jestli budu mít talent, štěstí na to, koho potkám. Herectvím jdu proti sobě,“ tvrdí Jiří.

Svěřil se také, že jeho zálibou jsou cizí jazyky a nebránil by se tudíž ani práci v zahraničí. Třeba tak budeme tohoto fešáka jednou vídat v mezinárodních projektech. Zatím se na něho můžeme těšit v seriálu 1. MISE, který startuje již 29. srpna na Primě.

Sdílejte článek
Štítky reklama Izrael herec elektronika Praha 1. MISE TV Prima Vysoká škola ekonomická v Praze seriál 1. MISE seriál 1. MISE online Jiří Böhm Divadelní fakulta Akademie múzických umění František Dobeš

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.