Seriály a filmy

7. září 2021 05:59

Jirka skončí v seriálu Slunečná se Sylvou. Dozví se o Vildovi?

Slunečná (121): Jirka je pryč

A jak to vůbec dopadne s plánem Sylvy, kdy se snažila dostat Jirku do postele Karolíny? Na to se podívejte ve 121. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v úterý ve 20:15 na Primě.

Sylva si naplánovala, jak se zbavit Jirky, aby mohli být spolu s Vildou, zároveň ale neohrozili chod sanatoria. Jak Sylvě, tak Vildovi bylo jasné, že kdyby se Sylva s Jirkou kvůli Vildovi rozešla, lékař nebude váhat a ze sanatoria zmizí. Vilda by pak měl ale velký problém zkušenou lékařskou kapacitu nahradit.

Proto Sylva zvolila poměrně zákeřný plán, jak se Jirky zbavit. Vilda sice nesouhlasil, nicméně nakonec na plán také přistoupil. Hybatelem změny se měla stát Karolína, s níž měl Jirka strávit společnou noc. To, že na žádné důvěrnosti nedošlo, už by se Jirka kvůli alkoholovému oparu a oknu nedozvěděl. Sylva ale měla Jirku přistihnout ráno v Karolínině pokoji. Její plán však získal decentní trhliny…

Tohle se Sylvě moc nepovedlo! S Jirkou už ale nadále být nedokáže, navíc ji štve, že jí Jirka bezskrupulózně lže ohledně toho, kde a s kým strávil poslední noc. Pod tíhou výčitek svědomí ale nakonec sám Jirka povolí. Jak se na rozchod nakonec Sylva zatváří? A nedojde k ohrožení fungování sanatoria?

Sledujte ukázku z další epizody seriálu Slunečná:

Po akci Johna Linharta je Predrag konečně za mřížemi. Jak se ale ukazuje, jeho prsty sahají mnohem dál. Jakkoliv se Johnovi podařilo navodit dojem, že za Predragivým uvězněním nestojí Linhartovi, nakonec to bude John, kdo bude trčet „v base“, zatímco vlivný mafián si v klidu pobíhá po světě!

U Vackových se řeší Dianin požadavek. Naprosto otevřeně si Lídě a Frantovi řekla o milion korun za to, že opustí Zdeňka. Tolik peněz zlatokopce Vackovi odmítají dát. Jenže Diana hrozí sňatkem se Zdeňkem. Lída si nechce její útoky nechat líbit a pořídí si odposlouchávací zařízení, jehož prostřednictvím chce Zdeňkovi ukázat, jak to s Dianou a její nezištnou láskou ve skutečnosti je. Jenže Diana je opravdu těžký soupeř…

Bude Týna prodávat statek?

Sotva se na Slunečné všichni uklidnili, že si Týna nesáhla na život, je na pořadu dne další tragédie – potenciální prodej statku. I když se snaží na rozchod s Jankem nemyslet, moc se to Týně nedaří. Zlomené srdce se bohužel nedá vyléčit ani popřením, ani tím, že na sebe člověk navrší hromadu práce. Říká se sice, že dělání všechny smutky zahání, u Týny to ale moc nefunguje. A to má plánů na rozdávání – chce rozšiřovat statek, polnosti i stáda.

Julie si ale všímá toho, že se Týna před svými nejbližšími uzavírá do sebe. Společně s Karolínou navíc objeví další podivné indicie. Zdá se, že se Týna chce zbavit nejen podílu v sanatoriu, který naštěstí úspěšně přeprodala dceři Haně Schwartzmüllerové, ale dokonce také statku.

Jak na to holky přišly? A je to skutečně pravda? Na konci epizody si Týna nechá svolat všechny ze statku a řekni jim celou pravdu – o svých plánech i tom, co zamýšlí se statkem. Moc se jim to líbit nebude…

Sledujte seriál Slunečná v úterý ve 20:15 nebo také dříve než v televizi v iPrima Videpůjčovně!