zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Kateřina Marie Fialová natáčela v bolestech a v krunýři. Co se jí stalo?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zuzana Ostrá, foto: FTV Prima , Vydáno: 11.10.2021
Zatímco se všichni radují, křepčí a slaví sňatek milované dvojice, seriálová Táňa v podání Kateřiny Marie Fialové zažívala nejbolestivější dny na place. Co se stalo? A poznali byste na usměvavé herečce, že není ve formě?

reklama

Teď už je herečka naštěstí v pořádku. Úraz ji ale hodně zaskočil. Během natáčení neodkladných scén seriálu Hvězdy nad hlavou jí pomohlo myslet více na to, že musí splnit pracovní závazky, než na to, že může být ještě hůř.  

V průběhu natáčení scén, v nichž herci slaví seriálovou svatbu, všichni měli úsměv na tváři až na Kateřinu Marii Fialovou, která hraje ve Hvězdách nad hlavou Táňu Prokešovou. Štáb ji dokonce vezl na plac v autě, kde musela ležet. Co se přihodilo?

Ošklivý úraz v divadle

„Nešlo to jinak, musel se natočit obraz, kde jsem já, ale měla jsem po těžkém úraze, tak se to řešilo, jak to šlo,“ prozrazuje herečka, která prodělala pár týdnů před oním natáčením úraz v divadle, kde ji během představení zaskočil pád z velké výšky a skončila v bolestech v nemocnici. 

Za úsměvem Kateřiny se skrývá bolest po úrazu v divadle.
Autor: FTV Prima Za úsměvem Kateřiny se skrývá bolest po úrazu v divadle.

Natáčecí plán serálu se tak kvůli jejímu úrazu musel narychlo předělávat. Scény, ve kterých měla herečka vystupovat, však úplně vynechat nešly.  „Když přišly na řadu scény, kde jsem musela opravdu být, tak jsem dostala speciální krunýř a šla točit. Jen jsem tam bez hnutí seděla a věřila, že to nebude poznat,“ vzpomíná na náročné chvíle Fialová. Vy zmíněné scény můžete vidět v seriálu Hvězdy nad hlavou v pondělí 11. října ve 20:15 na Primě nebo v předpremiéře na stránce o pořadu.

Martin Pechlát a Kateřina Marie Fialová v seriálu Hvězdy nad hlavou

Kateřina Marie Fialová v náručí Martina Pechláta. Jak proběhlo intimní sblížení?

reklama

Související témata: Hvězdy nad hlavou , Kateřina Marie Fialová , seriál Hvězdy nad hlavou online , ze zákulisí natáčení , svatba , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama