Kateřina Marie Fialová natáčela v bolestech a v krunýři. Co se jí stalo?

Hvězdy nad hlavou (7) - upoutávka

Zatímco se všichni radují, křepčí a slaví sňatek milované dvojice, seriálová Táňa v podání Kateřiny Marie Fialové zažívala nejbolestivější dny na place. Co se stalo? A poznali byste na usměvavé herečce, že není ve formě?

Teď už je herečka naštěstí v pořádku. Úraz ji ale hodně zaskočil. Během natáčení neodkladných scén seriálu Hvězdy nad hlavou jí pomohlo myslet více na to, že musí splnit pracovní závazky, než na to, že může být ještě hůř.

V průběhu natáčení scén, v nichž herci slaví seriálovou svatbu, všichni měli úsměv na tváři až na Kateřinu Marii Fialovou, která hraje ve Hvězdách nad hlavou Táňu Prokešovou. Štáb ji dokonce vezl na plac v autě, kde musela ležet. Co se přihodilo?

Ošklivý úraz v divadle

„Nešlo to jinak, musel se natočit obraz, kde jsem já, ale měla jsem po těžkém úraze, tak se to řešilo, jak to šlo,“ prozrazuje herečka, která prodělala pár týdnů před oním natáčením úraz v divadle, kde ji během představení zaskočil pád z velké výšky a skončila v bolestech v nemocnici.

Natáčecí plán serálu se tak kvůli jejímu úrazu musel narychlo předělávat. Scény, ve kterých měla herečka vystupovat, však úplně vynechat nešly. „Když přišly na řadu scény, kde jsem musela opravdu být, tak jsem dostala speciální krunýř a šla točit. Jen jsem tam bez hnutí seděla a věřila, že to nebude poznat,“ vzpomíná na náročné chvíle Fialová. Vy zmíněné scény můžete vidět v seriálu Hvězdy nad hlavou v pondělí 11. října ve 20:15 na Primě nebo v předpremiéře na stránce o pořadu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.