Love story v seriálu Sestřičky: 3 důvody, proč to může Davidovi se Šárkou klapnout

Nejspíš jsou pořádně překvapní i oni sami, protože tenhle pár tedy nikdo v nemocnici Rubava nečekal. Doktor David Hofbauer a Šárka spolu teď v seriálu Sestřičky chodí. Je to románek, nebo vážně láska? A může to vůbec klapnout? Tady jsou tři dobré důvody, proč ano. A jak to dopadne, sledujte každé pondělí a středu od 20:15 na Primě.

1. Šárka netlačí na pilu

Je dost dobře možné, že by David ze začínajícího vztahu utekl, kdyby byla Šárka příliš urputná. Ale ona velmi dobře vycítila, jak má s podivínským kolegou a nyní svým přítelem zacházet. Když se ji sám před sebou snažil varovat a vykládal na lékařském pokoji, že není stavěný na dlouhodobé vztahy, opáčila, že by neměli nic moc řešit a prostě si užívat.

A to jim vážně jde! VIDEO jako důkaz

2. Jsou si podobní

Nejnovější výzkumy pocházející od psychologů z Wellesley College a Kansaské univerzity vzkazájí, že řčení, že „protiklady se přitahují“ se z vědeckého pohledu nezakládají na pravdě. A když už spolu protiklady chodí, vztah jim moc dlouho nevydrží. Naopak – páry, kde jsou si muž a žena do určité míry podobní (včetně rysů v obličeji), mají mnohem větší šanci na úspěch. A to tedy pro Davida a Šárku platí na sto procent.

Hodíte se k sobě? Test partnerské lásky

3. Mery je moc urputná

Vypadalo to, že lásku Davida k Mery nemůže nic ohrozit. Ale Mery poslední dobou dost tečou nervy. Ačkoliv se sama rozhodla ve vztahu nepokračovat a také miminko, které čeká, hodlá vychovávat s Michalem, vztah Davida a Šárky nezvládá. Hodně vyčítá a to jak známo... dlouho nevydýchá žádný chlap. Natož David. Mery tak paradoxně nahrává svojí sokyni, která se chová mile a vesele.

Podívejte se na Sestřičky v pondělí a ve středu od 20:15 hodin


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.