zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Partnerský horoskop: Hodíme se k sobě, miláčku?

Partnerský horoskop
Autor: iStock Partnerský horoskop
Jiřina Köppelová , Vydáno: 30.04.2020
Hodíme se k sobě aneb partnerský horoskop podle data narození. Všichni toužíme k sobě najít toho pravého/pravou nebo si být jistí, že jsme toho pravého/pravou skutečně našli. Chceme vědět, kdo je ten pravý – naše druhá polovička.

reklama

Partnerský horoskop podle data narození

Existuje mnoho příběhů, a nejen pohádkových, které oslavují velikost lásky mezi dvěma lidmi. Mnoho z nich je i o věčné lásce. A žili spolu šťastně až do konce svých dnů… Je to jenom lidský sen, iluze, touha? Nebo opravdu existuje souznění dvou duší, které dokáže přežít nudu všedních dnů nebo shakespearovské drama krizových období života? Jak se to vezme.

Klasická astrologie má svoji královskou disciplínu, a tou je partnerská astrologie. Ta dokáže velmi přesně odpovědět na otázky typu: V čem se dva lidi k sobě nepřekonatelně přitahují, v čem si rozumějí, ve kterých oblastech mají třecí plochy a kde mezi nimi leží „jablko věčného sváru“. Jak si v lásce poradí Beran s Pannou nebo v čem může Kozoroh inspirovat Štíra? Výklad takového partnerského horoskopu je poměrně složitý a chce si to k němu přizvat opravdu zkušeného astrologa. Ale pro určitý náhled, jak na tom jste, někdy stačí znát jen základní lidské archetypy a ty mezi sebou porovnat.

Vyzkoušejte náš test lásky:

Hodíme se k sobě podle znamení zvěrokruhu?

V astrologii takový archetyp člověka symbolizuje postavení Slunce v horoskopu narození, tedy ono populární sluneční znamení neboli znamení zvěrokruhu. Mezi jednotlivými slunečními znameními existují harmonické, neutrální nebo kritické vazby.

Zjednodušeně řečeno některá znamení to mají mezi sebou snazší a některá těžší. Zajímavé je, že astrologie nezná pojem dobrý nebo špatný. To znamená, že u žádného vztahu není znám dopředu výsledek, dá se pouze předpokládat. Vše je v rukou partnerů. Astrologie jen ukazuje, kde to ti dva budou mít lehké, a kde naopak na sebe takzvaně narazí. Dokonce radí, jak ony třecí plochy eliminovat. Nikoliv předěláváním toho druhého k obrazu, tedy archetypu svému, ale pochopením a tolerováním toho druhého.

Partnerský horoskop není nic nového pod sluncem

Pokud moderní partnerská psychologie tvrdí, že na šťastném vztahu se musí pracovat a problémy má každý, není to nic nového pod sluncem. Hvězdopravci to věděli již před tisíci lety. To, že nezkousnete všechny zásadní konflikty nebo se neshodnete na životním přístupu, neznamená, že byste měli jít od sebe. Šťastný vztah mohou mít i úplně rozdílní partneři. Záleží jen na tom, jak dokážou udržovat vzájemnou lásku, úctu, respekt. Nezbytná je komunikace. Promluvit si, třeba i s emocemi, ale komunikovat.

Jak jste na tom vy se svým partnerem? Vyzkoušejte si tedy jednoduché porovnání vašich archetypů slunečních znamení. Ve vzájemné charakteristice najdete nejen to, v čem si budete rozumět a co vás bude k sobě neodolatelně přitahovat, ale najdete zde i možná úskalí a možnosti, jak je překonávat. Bavte se s naším testem lásky.

reklama

Související témata: partnerství , partnerský horoskop , horoskopy

reklama

Přečtěte si také

reklama