Seriály a filmy

26. listopadu 2021 05:30

Aneta Gretzová

Malířka Adéla vytváří umělecká díla z dortů. Jak ale chutnají?

Prostřeno! XXIV (75) - Umělkyně

Poslední hostitelka cukrářského speciálu populární soutěže amatérských kuchařů je žena mnoha tváří. Původně vyučená kamenosochařka své soupeře uvítá v bytě plném vlastnoručně malovaných zlatých erotických obrazů.

Poslední účastnicí cukrářského speciálu je umělkyně Adéla Tas Marková. Ta si ostatní soutěžící pozve do provizorního panelákového bytu, ve kterém netrpělivě vyčkává dostavbu rodinného domu. I přesto tu ale budou mít hosté možnost seznámit se důkladně s osobností páteční hostitelky. Její přechodné bydlení je totiž přímo nabité obrazy, které vlastnoručně malovala!

Podívejte se, jak se Adéla vypořádá s hrudkami v krému:

Soutěžící ale bude v tento den víc zajímat jiný druh Adéliny tvorby. Její doménou je i pečení nápaditých dortů, které se svým dokonalým vzhledem přibližují uměleckým dílům. Zlatým hřebem večera má být tentokrát dort s originální fialkovou příchutí. Ne všechno ale vyjde Adéle podle plánu. „Dezert byl za mne velké zklamání. Design byl příjemný, ale ty fialky to hodily úplně do pankejtu,“ pustí se do kritiky Jenda. Zachrání Adélinu profesní čest aspoň úkol týdne, kterým je cukrářská vychytávka vlastního výběru?

Podívejte se, jak Adéla vypráví svůj životní příběh:

Charakter Adély coby hostitelky nejlépe vystihují dvě slova: excentrická a upovídaná. Na některé z hostů to bude chvílemi až příliš a v nekonečných průpovídkách se budou ztrácet. „Mně přijde, že čím víc je Adéla pod tlakem, tím víc mluví. Já se potom ztrácím, tvářím se jako blbec a nevím, jak mám reagovat,“ popíše rozpačité okamžiky Andrea. Kolik bodů si nakonec Adéla odnese za svůj výkon? Nezapomeňte se dívat na finále cukrářského Prostřeno!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.