Seriály a filmy

7. dubna 2021 05:55

Maroš Kramár ze Slunečné jako bača na salaši: Lambora s Burešovou se mi smáli

John Linhart se dlouho pohřešoval, až ho jeho syn Janek s Týnou vypátrali na Slovensku v zapadlé salaši. Pro Maroše Kramára to znamenalo na chvíli opustit pražské ateliéry, svléknout padnoucí oblek a trochu se zamazat. Herec je za to ale rád, protože se dostal do krásného prostředí a potkal se s dlouholetým kamarádem.

Sedí ve špinavých hadrech s beranicí na hlavě a k jídlu ulamuje sýr s chlebem. Neobvyklý obrázek bohatého Johna Linharta. Do téhle situace ho dostali scenáristé a ztráta paměti. „Mě to moc bavilo. Zavzpomínal jsem si na své mládí, když jsem hrál podobné postavy z vesnice, ty chudé kluky. Musím říct, že si mě malinko Eva Burešová s Markem Lamborou dobírali, když mě poprvé viděli v kostýmu,“ prozrazuje herec, který se tak díky ztrátě paměti mohl na chvilku vrátit ke své rodné slovenštině.

Sledujte video z Marošem Kramárem v seriálu Slunečná:

Točení na Slovensku ho potěšilo z mnoha důvodů: „Přiznalo se, že John pochází ze Slovenska a zabloudil tam, protože chtěl svého otce pozvat na křtiny. Myslel jsem, že mi dají větší prostor a budu moci déle mluvit slovensky, ale… No, nemůžu prozrazovat dál,“ usmívá se Maroš Kramár a je rád, že díky tomuto natáčení potkal svého dlouholetého kamaráda Milana Bahúla. „Dlouho jsme se neviděli. Vím, že nějakou dobu žil v Česku, tak jsem ho rád viděl. Popovídali jsme si a já se dozvěděl, že se zase vrátil na Slovensko.“

John po celou dobu, co ho hledají, přespává v salaši s ovcemi a kupodivu s těmito kolegyněmi-herečkami nebyl jediný problém. „Bylo to naprosto bez problémů, holky byly hodné. Točil jsem i s krásným pejskem. Já sám mám doma psa, tak to bylo bezvadný. Moc mě to bavilo i proto, že jsem byl konečně venku. Seriál se točí v ateliérech a já se jako John na statek vůbec nedostanu, což mě trochu mrzí," přiznává Kramár.

Ještě jedno přání má: „Rád bych si zahrál i v exteriérech s koňmi. Koně mám moc rád a také jednoho mám. Tak si třeba někdy v budoucnu v seriálu zajezdím,“ přemýšlí herec, který je rád, že je Slunečná tak úspěšná, a dokonce má na ni ohlasy i na Slovensku. „Občas po mně někdo chce, abych prozradil, co bude, ale to já nemůžu, tak to neudělám ani teď. Navíc, nechci připravit diváky o moment překvapení. Jen ať se dívají,“ uzavírá s úsměvem Maroš Kramár.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.