Tohle je osm adeptů na lásku. Legendární pořad Farmář hledá ženu je zpět!

Seznamte s osmi statečnými farmáři, kteří touží najít si partnera pro život za přítomnosti televizních kamer. Jak vypadají, jaké jsou jejich představy o ideální lásce a co jsou pro ni ochotni udělat? Reality show Farmář hledá ženu plná soubojů o srdce i špinavé práce se vrací na obrazovky hlavního kanálu Prima.

Oblíbený pořad Farmář hledá ženu je šancí najít lásku pro život i v tvrdých podmínkách práce, která právě farmaření neoddělitelně provází. Už teď se můžete podívat na osm farmářů, kteří se přihlásili do pořadu Farmář hledá ženu 2021. Kdo z nich se nakonec bude probírat dopisy od obdivovatelek a kdo bude mít smůlu?

Farmáři k sobě hledají partnerku do nepohody, která by pomohla s hospodářstvím i realitou venkovského života. Na koho se můžete těšit v nových dílech? Vyvoleného partnera pro život hledá tentokrát tato osmička:

7 farmářů a 1 farmářka hledají lásku

Josef Kučera (28)

Hnědooký Josef hledá především ženu tolerantní a pracovitou, se kterou by se rád smál.

Jan Johanides (47)

Sympaťák Jan touží po ženě, která by s ním sdílela lásku k půdě a pomohla mu rozvíjet společné hospodářství.

František Mařík (36)

Milý František je kvůi lásce a novému vztahu klidně změnit i strukturu své farmy. Hledá spřízněnou duši pro život a udělá pro to vše, říká tento farmář.

Zdeněk Slouka (36)

Jedno z nejdůležitějších přání Zdeňka je, že chce s novou partnerkou po boku prožít život naplno.

Pavel Pollreich (57)

Pohodář Pavel hledá ženu, se kterou by sdílel lásku k přírodě.

Antonín Čangel (32)

Šikovný Antonín touží po ženě, která by mu pomohla s chodem sklárny i hospodářství.

Andrea Viznerová (38)

Sympaťačka Andrea je jedinou ženou v pořadu a věří, že právě Farmář hledá ženu najde i jí tolerantního pohodáře s dobrodružnou povahou.

Tomáš Jelen (41)

Usměvavý Tomáš hledá mámu pro své syny a partnerku pro život.

Chcete se o farmářích a jedné farmářce dozvědět více? Nenechte si ujít první díl reality show Farmář hledá ženu již ve čtvrtek 29. července ve 21:25 na Primě.

Koncept populární reality show Farmář hledá ženu zůstává stále stejný, také moderátorkou je i v této řadě skvělá Laďka Něrgešová, která empaticky provede všechny soutěžící celou reality show. Štáb se nyní vydal natočit medailonky s farmáři, kteří potřebují drahou polovičku. Nejen krásnou a milou, ale také připravenou pracovat.

Máte chuť se s představovanými farmáři seznámit? Pak od čtvrtečního večera pište na www.iprima.cz/castingy, případně na adresu FTV Prima, Vinohradská 3217/167, 100 00 Praha 10 a obálku označte heslem Farmář.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.