Mery ze Sestřiček šokuje Davida: To dítě není tvoje!

Sestřičky (67): Mery přizná Davidovi, že dítě není jeho

Už dlouho trápí těhotnou Mery pochybnosti a nemůže se rozhodnout, jestli má přiznat, kdo je skutečně otcem dítěte. Nakonec sebere odvahu a řekne Davidovi pravdu. Jak bude reagovat? Podívejte se již nyní na exkluzivní ukázky z pondělního dílu Sestřiček.

Když Mery zjistila, že čeká dítě, sama nejprve netušila, kdo je vlastně jeho otcem. Postupem času a vlivem okolností ale byla i s Davidem skálopevně přesvědčená, že dítě je jeho. Ve chvíli, kdy ale přišly výsledky testu DNA a ukázalo se, že otcem je překvapivě Michal, nemohla věřit svým očím. Byla si tolik jistá! Tak moc si přála, aby bylo dítě Davida a mohli spolu konečně šťastně žít.

Pravda o otcovství šokuje i kamarádky

Od toho momentu byla Mery celá nesvá. Nemohla se pořádně soustředit, stále musela myslet na to, co má udělat. Až plán Davida, který jim našel rodinnou vilku a při každé příležitosti Mery dokazoval, že je na novou roli otce připraven, ji přiměl jednat. Nemůže ho už dál obelhávat a jen tak sledovat, jak jim vytváří budoucnost, zatímco ona ví, že dítě není jeho.

Jako prvním svěřila svoje tajemství kamarádkám. Ač oběma klesla z této novinky brada, jednoznačně se shodly, že by měla říct pravdu jak Davidovi, tak Michalovi. Přestože jim Mery argumentuje, že David bude tím pádem vychovávat cizí dítě a Michal o to svoje přijde, stojí si za tím, že musí s pravdou ven.

To dítě není tvoje

Proto když se za ní zastaví nadšený David a vzrušeně jí vypráví o tom, jak pokračuje vybírání jejich domku, odhodlaně se zvedne ze židle, zastaví ho a řekne to, čemu se tak dlouhou dobu vyhýbala: „To dítě není tvoje!“ David zůstane stát jako opařený a chvíli nemá slov. Pak se jen zeptá, od kdy to Mery ví a proč mu to neřekla už dříve. „Bála jsem se toho, že ti to ublíží, že mě opustíš.“ David se už jen vzmůže na otázku, zda to ví Michal a jestli mu to teda nemá jít říct on, že by mu mohl rovnou i pogratulovat. Poté nechá nebohou Mery v kanceláři a odchází. Jde si prý zaboxovat.

Ustojí David tuhle nečekanou zprávu a vrátí se večer domů k Mery? A co Michal? Nevypraví se nakonec za ním sám David, aby mu řekl pravdu?

Další díl seriálu Sestřičky plný emocí sledujte v pondělí od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 12. 2023

Tento den je vhodný pro vyjádření vašich pocitů. Tím, že o problému budete mluvit nahlas, se nakonec domluvíte na řešení. Tím, že to, co se vám honí hlavou, externalizujete, se problém nějak snáze zvládne. Držet vše v sobě mu dává jen velmi málo prostoru k pohybu. Jste blíž řešení, než si myslíte. Najděte svůj hlas a odpověď si najde vás.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.