zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Mery ze Sestřiček šokuje Davida: To dítě není tvoje!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 17.05.2021
Už dlouho trápí těhotnou Mery pochybnosti a nemůže se rozhodnout, jestli má přiznat, kdo je skutečně otcem dítěte. Nakonec sebere odvahu a řekne Davidovi pravdu. Jak bude reagovat? Podívejte se již nyní na exkluzivní ukázky z pondělního dílu Sestřiček.

reklama

Když Mery zjistila, že čeká dítě, sama nejprve netušila, kdo je vlastně jeho otcem. Postupem času a vlivem okolností ale byla i s Davidem skálopevně přesvědčená, že dítě je jeho. Ve chvíli, kdy ale přišly výsledky testu DNA a ukázalo se, že otcem je překvapivě Michal, nemohla věřit svým očím. Byla si tolik jistá! Tak moc si přála, aby bylo dítě Davida a mohli spolu konečně šťastně žít.

Pravda o otcovství šokuje i kamarádky

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sestřičky (67): Mery přiznává, kdo je skutečným otcem dítěte

Od toho momentu byla Mery celá nesvá. Nemohla se pořádně soustředit, stále musela myslet na to, co má udělat. Až plán Davida, který jim našel rodinnou vilku a při každé příležitosti Mery dokazoval, že je na novou roli otce připraven, ji přiměl jednat. Nemůže ho už dál obelhávat a jen tak sledovat, jak jim vytváří budoucnost, zatímco ona ví, že dítě není jeho. 

Jako prvním svěřila svoje tajemství kamarádkám. Ač oběma klesla z této novinky brada, jednoznačně se shodly, že by měla říct pravdu jak Davidovi, tak Michalovi. Přestože jim Mery argumentuje, že David bude tím pádem vychovávat cizí dítě a Michal o to svoje přijde, stojí si za tím, že musí s pravdou ven.

To dítě není tvoje

Proto když se za ní zastaví nadšený David a vzrušeně jí vypráví o tom, jak pokračuje vybírání jejich domku, odhodlaně se zvedne ze židle, zastaví ho a řekne to, čemu se tak dlouhou dobu vyhýbala: „To dítě není tvoje!“ David zůstane stát jako opařený a chvíli nemá slov. Pak se jen zeptá, od kdy to Mery ví a proč mu to neřekla už dříve. „Bála jsem se toho, že ti to ublíží, že mě opustíš.“ David se už jen vzmůže na otázku, zda to ví Michal a jestli mu to teda nemá jít říct on, že by mu mohl rovnou i pogratulovat. Poté nechá nebohou Mery v kanceláři a odchází. Jde si prý zaboxovat. 

David se dozvídá pravdu o otcovství dítěte Mery.
Autor: Archiv FTV Prima/ Sestřičky David se dozvídá pravdu o otcovství dítěte Mery.

Ustojí David tuhle nečekanou zprávu a vrátí se večer domů k Mery? A co Michal? Nevypraví se nakonec za ním sám David, aby mu řekl pravdu?

Další díl seriálu Sestřičky plný emocí sledujte v pondělí od 20:15 na Primě.

reklama

Související témata: Sestřičky , David Hofbauer a Mery , prozrazení otcovství , nečekaný zvrat , Exkluzivní ukázka , Serál Sestřičky online

reklama

Přečtěte si také

reklama