Míša Petřeková byla dlouho kojena. Mateřské mléko odmítla kvůli prvnímu chlapci

Michaela Petřeková se nechce vdávat

Michaela Petřeková se o Valentýnu rozpovídala, i když s přítelem neslaví ho zrovna. Prozradila, co všechno musela obětovat kvůli své první lásce a jestli se bude po dlouholetém vztahu vdávat.

Na svatého Valentýna květinářství mají žně a hodně zamilovaných párů vyráží na romantické rande. Míšu Petřekovou, kterou můžete momentálně vidět v seriálu ZOO, ale tento svátek nechává klidnou. Dává přednost jiné tradici. „Valentýna neslavím, mám radši 1. máj. My to s přítelem neřešíme děláme si hezké dny po celý rok,“ říká Míša.

Kvůli první lásce odmítla kojení

Krásná příležitost si na den zamilovaných zavzpomínat na první lásku. Tu si Míša pamatuje velmi dobře, protože kvůli ní udělala v životě velký krok kupředu. „Bylo mi čtyři nebo pět let. Já jsem byla dlouho kojená a kvůli tomu klukovi jsem to přestala chtít, protože už jsem se za to styděla. Taková byla moje první láska, ale nedopadla. Já jsem to tomu klukovi nikdy neřekla, že ho mám ráda,“ dodává Petřeková.

Nejdřív se rozešli, pak se dali dohromady, teď bude svatba?

K lásce a vztahům bohužel patří i rozchody. Ani těm se představitelka Markéty v seriálu ZOO nevyhnula. I když ten poslední měl nakonec šťastný konec. „Rozešla jsem se s klukem, se kterým jsem i teď, po roce jsme se k sobě vrátili. Myslím si, že tato zkušenost nás víc spojila a teď si mnohem víc rozumíme. Byl to ale určitě nejsmutnější rozchod,“ přiznává. Každý by nyní řekl, že po tom všem mají jen krůček ke svatbě. Opak je ale pravdou. „Zatím jsem k tomu nedospěla, že bych se chtěla vdávat. Chtěla bych oslavu toho našeho vztahu, která by byla v kruhu přátel a bez formalit,“ uvádí Míša Petřeková. V roli Markéty můžete Michaelu Petřekovou vidět v seriálu ZOO každý čtvrtek ve 20:15 na Primě nebo online v archivu iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 12. 2023

V průběhu dne se situace bude vyvíjet ve váš prospěch. Atmosféru ovládne lehkovážná a citlivá energie. Bude pro vás snazší být sami sebou. Zvýrazní se vaše milující a pečující vlastnosti. Možná budete mít chuť nakoupit potraviny a uvařit sobě i ostatním skvělé jídlo. Rádi otevřete svůj domov a nabídnete svou pohostinnost.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.