Marek Němec je zpět! Jako doktor Hofbauer z 1. MISE se zase pere a cvičí vojáky

1. MISE (1) - upoutávka

Oblíbený herec Marek Němec se jako jedinečný doktor David Hofbauer vrací zpět na televizní obrazovky. Bude součástí vojenského projektu 1. MISE. A nebyl by to Hof, aby se nedostal s někým do konfliktu. Dokonce dojde hned na pořádnou facku! Podívejte se na exkluzivní ukázku z premiéry nového seriálu!

Marek Němec si jako arogantní a zároveň neodolatelný doktor David Hofbauer získal srdce mnoha dívek a žen. Milovaná postava se vrací zpátky na scénu. Marek opět oblékne doktorské oblečení a bude jako svérázný Hofbauer zachraňovat lidské životy. V rámci projektu 1. MISE však bude ještě své zkušenosti předávat mladým zdravotníkům.

1. MISE: Hof a Hof

Kromě jeho geniálních lékařských schopností zůstalo Hofovi i problémové a leckdy nevyzpytatelné chování, takže se hned v premiérovém dílu nového seriálu 1. MISE můžeme těšit na pořádná dramata. Jedním z jeho nových kolegů je plukovník doktor Daniel Hofman.

Hofman je pedant a účastník několika zahraničních misí. Stejně jako Hofbauer je špičkou ve svém oboru, ale stejně tak má svou hlavu a v komunikaci s ostatními je hodně specifický. Je tudíž asi jen otázkou času, kdy nastane nějaký konflikt mezi osobitým Hofem milujícím improvizace a Hofem, který naopak ctí pravidla a řád.

Z podplukovníka Hofmana v podání Jana Dolanského jde respekt:

To Hofbauerovův výstup si hned na začátku premiéry užije i garant projektu 1. MISE doktor Vlach. Nejenže Hofa vytočí tím, že byl kvůli mladým frekventantům na fiktivní vizitě u jeho pacientky, doběla ho rozpálí Vlachovo tvrzení pacientčině rodině, že se z vážného stavu uzdraví. „Vlídným slovem nezarmoutíš, ne?“ pronese alibisticky Vlach. To Hofbauerovi jako vysvětlení samozřejmě nestačí a nejde pro ostré slovo daleko. „Ty seš normálně nezodpovědnej idiot,“ nemaže se s kolegou Hofbauer.

Marek Němec je jako doktor Hofbauer pořád stejně výbušný

Vlach si ale Hofbauerovu nadávku nechce nechat líbit, což Hofbauera nastartuje ještě víc. „Sorry, ty seš normální lobotom!“ vpálí mu do očí. A když se s ním Vlach nepřestává hádat, a dokonce mu začne vyhrožovat, že zajde za ředitelem, dojde Hofbauerovi trpělivost a jednu mu vrazí. „Hele, to bylo naposledy, co jsi se takhle zachoval, je ti to jasný?“ přitáhne ho ještě pod krkem Hof, zatímco Vlach na něj jen nevěřícně zírá neschopen slova.

Exkluzivní ukázka: Projekt MISE je zahájen a s ním začíná i příběh doktora Hofbauera a plukovníka Hofmana:

Celý incident vidí v přímém přenosu prostřednictvím kamery i ředitel nemocnice a primář interny. Rubavská nemocnice je už na Hofbauerova extempore zvyklá, svou až drsnou upřímnost nikdy neuměl moc krotit a leckdo se od něho dočkal i rány. Bude mu to ale procházet i nadále? Nebo se mu jeho chování přestane tolerovat?

Novinkou 1. MISE odstartuje Hvězdná sezóna na televizi Prima v neděli ve 20:15, další díly seriálu sledujte vždy ve středu ve stejném čase.

Podobné články


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.