Nečekaný útok a další střelba! Zásah kadeta a zranění trenérky frekventantů šípem

1. MISE (12) - upoutávka

Ve vojenském seriálu nás čeká další pořádné drama! Po špionce, která zbraní ohrožovala frekventanty přímo v nemocnici, jsou vystaveni útoku i během výcviku v lese. Pomatená žena postřelí šípem bez jakéhokoliv varování trenérku, zatímco její partner namíří pistoli proti jednomu z kadetů! Podívejte se na exkluzivní ukázku.

K naprosto nečekanému útoku dojde během výcviku frekventantů. Když společně s plukovníkem Hofmanem a jejich trenérkou Radanou, kterou si zahrála sympatická Aneta Kernová, absolvují lekci přežití v lese a běh terénem, zasáhne jejich instruktorku zničehonic šíp. Náhlá střela zprvu všechny zaskočí, ale útočnice je záhy prozrazena a chycena.

Po bleskurychlé akci, kdy kadeti Fryvaldský i Rubeš v podání herců Libora Matouše a Radúze Máchy prchající ženu polapí, ale následuje další šok! Bránící se žena omdlí a zhroutí se k zemi. Zatímco frekventanti ošetřují nejen Radanu, ale i neznámou útočnici, vynoří se z lesa její partner a v domnění, že jí vojáci nějak ublížili, jim začne vyhrožovat. Po celou dobu na ně přitom míří zbraní.

Agresivní muž vystřelí na jednoho z frekventantů

Zkušený vyjednávač Hofman zachovává i v této vyhrocené situaci klid a snaží se agresivního muže přesvědčit, že jeho Martě pouze pomáhali. Naneštěstí se iniciativy ujme Fryvaldský, který nepozorovaně muže obejde a přibližuje se k němu zezadu. Ten si ale všimne výrazu Hofmana, otočí se, na nic nečeká a vystřelí!

Pomatená žena jim později v nemocnici tvrdí, že Radaně ublížit nechtěla, ale měla celý oddíl za nepřátelské Číňany, kteří je přišli zabít. Je přesvědčená, že probíhá válka, Číňané podle ní zničili Ameriku a Evropu si nechali jako rezervaci. Jedinou útěchou jí je fakt, že v roce 2012 nastane konec světa. Očekává ho letos a nevěří, že tento rok už dávno byl.

Bude Fryvaldský po střelbě v pořádku? Dokážou v nemocnici ženu přesvědčit, že nejsou nepřátelé a vymaní ji z bludného kruhu utkvělých představ? A jak to dopadne s jejím synem, který zůstal v lese a byl v tomto duchu vychováván? Nezapomeňte sledovat další akcí nabitý díl seriálu 1. MISE ve středu od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.