zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Nečekaný útok a další střelba! Zásah kadeta a zranění trenérky frekventantů šípem

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Stella Novotná, foto: FTV Prima , Vydáno: 10.11.2021
Ve vojenském seriálu nás čeká další pořádné drama! Po špionce, která zbraní ohrožovala frekventanty přímo v nemocnici, jsou vystaveni útoku i během výcviku v lese. Pomatená žena postřelí šípem bez jakéhokoliv varování trenérku, zatímco její partner namíří pistoli proti jednomu z kadetů! Podívejte se na exkluzivní ukázku.

reklama

K naprosto nečekanému útoku dojde během výcviku frekventantů. Když společně s plukovníkem Hofmanem a jejich trenérkou Radanou, kterou si zahrála sympatická Aneta Kernová, absolvují lekci přežití v lese a běh terénem, zasáhne jejich instruktorku zničehonic šíp. Náhlá střela zprvu všechny zaskočí, ale útočnice je záhy prozrazena a chycena.

Po bleskurychlé akci, kdy kadeti Fryvaldský i Rubeš v podání herců Libora Matouše a Radúze Máchy prchající ženu polapí, ale následuje další šok! Bránící se žena omdlí a zhroutí se k zemi. Zatímco frekventanti ošetřují nejen Radanu, ale i neznámou útočnici, vynoří se z lesa její partner a v domnění, že jí vojáci nějak ublížili, jim začne vyhrožovat. Po celou dobu na ně přitom míří zbraní. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

1. MISE (12) – Zásah šípem

Agresivní muž vystřelí na jednoho z frekventantů 

Zkušený vyjednávač Hofman zachovává i v této vyhrocené situaci klid a snaží se agresivního muže přesvědčit, že jeho Martě pouze pomáhali. Naneštěstí se iniciativy ujme Fryvaldský, který nepozorovaně muže obejde a přibližuje se k němu zezadu. Ten si ale všimne výrazu Hofmana, otočí se, na nic nečeká a vystřelí!

Pomatená žena jim později v nemocnici tvrdí, že Radaně ublížit nechtěla, ale měla celý oddíl za nepřátelské Číňany, kteří je přišli zabít. Je přesvědčená, že probíhá válka, Číňané podle ní zničili Ameriku a Evropu si nechali jako rezervaci. Jedinou útěchou jí je fakt, že v roce 2012 nastane konec světa. Očekává ho letos a nevěří, že tento rok už dávno byl.

V 1. MISI se odehraje pořádné drama.
Autor: FTV Prima V 1. MISI se odehraje pořádné drama.

Bude Fryvaldský po střelbě v pořádku? Dokážou v nemocnici ženu přesvědčit, že nejsou nepřátelé a vymaní ji z bludného kruhu utkvělých představ? A jak to dopadne s jejím synem, který zůstal v lese a byl v tomto duchu vychováván? Nezapomeňte sledovat další akcí nabitý díl seriálu 1. MISE ve středu od 20:15 na Primě.

Plukovník Dan Hofman.

Střelba mimo cvičiště! Je podezřelá pacientka špionkou na tajné misi?

reklama

Související témata: 1. MISE , seriál 1. MISE , plukovník Hofman , Libor Matouš , Radúz Mácha , Aneta Kernová , agresivní útok , střelba , lukostřelba , FTV Prima

reklama

Přečtěte si také

reklama