Seriály a filmy

29. října 2021 05:59

Aneta Gretzová

Nejznámější česká dýdžejka šokovala svými móresy! Čím dostala soutěžící v Prostřeno!?

Prostřeno XXIV (51) - Boty co nejdou sundat

DJ Lucca je zřejmě zvyklá na vysoký standard. Svými móresy v Prostřeno! tak trochu připomíná zhýčkanou princeznu. Proč? Na návštěvě u DJ Džejára se totiž odmítala vyzout ze svých růžových bot na vysokém podpatku. Jak to nakonec s ostatními soutěžícími vyřešila? Na to se můžete podívat v ukázce.

Na závěr dýdžejského speciálu zavítáme k jediné dámě tohoto týdne. Hostit bude Lucie Dvořáková, která je publiku známá spíš pod pseudonymem DJ Lucca. Za svou dvacetiletou kariéru si vybudovala slušné renomé i v zahraničí. Jako jediná Češka hrála na legendární Love Parade pro dav čítající neuvěřitelné dva miliony lidí! V domácnosti ale není jedinou hvězdou hudební branže. Jejím manželem je totiž Michal Dvořák z kapely Lucie.

Hned na úvod týdne se DJ Lucca vyznamenala svým chováním primadony. Jako správná parádnice přišla ve svítivě růžových jehlách a na rozdíl od ostatních neměla ani v plánu se vyzout. Jelikož výstřední podpatky představovaly zásadní hrozbu pro netknutou podlahu DJ Džejára, raději se ke stolu nechala odnést na rukou! „Mně se nechtělo do toho zouvání. Ty boty je dost náročné nazout a pak i vyzout,“ postěžovala si Lucca.

Podívejte se, jak se DJ Lucca nechala nosit na rukou:

DJ Lucca je očividně dáma a svou úroveň si přísně hlídá. Pít pivo se zelenou u DJ Manene? Ani nápad! Místo toho si ale mile ráda dá pořádný nášup ultra drahého lanýže! Luxusní jídla jsou její nejoblíbenější, na milované krevety údajně učí své děti už odmala. Můžeme tak u Luccy čekat stejně exkluzivní potraviny? Jejímu pátečnímu menu má vévodit mořský ďas – ryba tak výjimečná, že se ji ani samotné hostitelce nepodaří sehnat. Potají ho tak v hlavním chodu nahradí masem z halibuta.

Podívejte se, jak dýdžejům chutná falešný mořský ďas:

Zachová si DJ Lucca po pátku nálepku snoba? Nebo divákům odhalí skromnější stránku? Dívejte se na finále dýdžejského speciálu Prostřeno! již v pátek v 17:50 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.