O 100 % hezčí: Nová realita show s neuvěřitelnými proměnami na Prima SHOW

O 100 % hezčí: Upoutávka

Jak byste dopadli, kdyby ostatní měli zhodnotit váš vzhled? Slabší sedmička? Příšerná dvojka? Tak začíná zábavný pořad o proměnách. Jeho účastníky jsou lidé s opravdu „odvázaným“ vzhledem a stylem, kteří se dozvídají, co si ostatní skutečně myslí o jejich módních hadrech, make-up masakrech a hrozně šokujících stylech. Speciální tým laskavých profesionálních expertů má jediný úkol: udělat je o 100 % hezčí. Pořad uvidíte na novém kanálu Prima SHOW.

V ultra moderním zábavném pořadu o proměnách se speciální tým laskavých profesionálních stylistů střetává s lidmi, kterým se módní styl strašlivě vymkl z rukou. Ale má to háček! Veřejnost hodnotí jejich vzhled na stupnici od 1 do 10 předtím i potom, co se tým pustil do práce. Až s nimi skončí, budou o 100 % hezčí?

Setkání s různorodými osobnostmi a lidskými příběhy

Setkáme se s mnoha různými lidmi, které přihlásili jejich přátelé nebo členové rodiny. S čerstvými maminkami, co ztratily sebevědomí; s třicátníky, kteří se pořád oblékají, jako by jim bylo pouhých šestnáct; s temnými gotiky, co se touží rozzářit všemi barvami; i s nebožáky, kteří dovolili, aby jejich nejistoty převálcovaly jejich vlastní vnitřní krásu a zhoubně ovlivnily to, jak vypadají navenek.

Zkušený profesionální tým jim poradí lepší účes, make-up i oblečení. Zbaví je módních přešlapů a stylových chyb, falešného tetování a příčesků. Dokonce jim pomůže najít sebevědomí a spolu s ním také jejich přirozený styl. Samozřejmě, že ne každému se líbí, jak to dopadne. Takže nakonec uvidíme i to, jestli si naši noví přátelé opravdu připadají o 100 % hezčí nebo znovu podlehnou starým zlozvykům.

Zajímavosti pořadu O 100 % hezčí

Britský zábavný pořad O 100 % hezčí se poprvé objevil na televizních obrazovkách v roce 2016. Postupně vznikly čtyři série a celkem 39 epizod, včetně několika speciálů.

Ve speciálních epizodách pořadu O 100 % hezčí se zkušený profesionální tým zaměřuje také na slavné osobnosti, které sice mají výrazný vzhled, ale nejsou s ním spokojené. Jsou mezi nimi Chloe Khanová, Kim Woodburnová, John McCririck, Jemma Lucy, Lauren Harries nebo Holly Haganová.

Speciální tým profesionálů tvoří módní stylistka Grace Woodwardová, kadeřník Daniel Palmer a kosmetička Melissa Sophia.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima kosmetika styl vzhled česká móda O 100 % hezčí Prima SHOW John McCririck Daniel Palmer

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.