zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

O 100 % hezčí: Nová realita show s neuvěřitelnými proměnami na Prima SHOW

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

redakce , Vydáno: 05.10.2021
Jak byste dopadli, kdyby ostatní měli zhodnotit váš vzhled? Slabší sedmička? Příšerná dvojka? Tak začíná zábavný pořad o proměnách. Jeho účastníky jsou lidé s opravdu „odvázaným“ vzhledem a stylem, kteří se dozvídají, co si ostatní skutečně myslí o jejich módních hadrech, make-up masakrech a hrozně šokujících stylech. Speciální tým laskavých profesionálních expertů má jediný úkol: udělat je o 100 % hezčí. Pořad uvidíte na novém kanálu Prima SHOW.

reklama

V ultra moderním zábavném pořadu o proměnách se speciální tým laskavých profesionálních stylistů střetává s lidmi, kterým se módní styl strašlivě vymkl z rukou. Ale má to háček! Veřejnost hodnotí jejich vzhled na stupnici od 1 do 10 předtím i potom, co se tým pustil do práce. Až s nimi skončí, budou o 100 % hezčí? 

Setkání s různorodými osobnostmi a lidskými příběhy

Setkáme se s mnoha různými lidmi, které přihlásili jejich přátelé nebo členové rodiny. S čerstvými maminkami, co ztratily sebevědomí; s třicátníky, kteří se pořád oblékají, jako by jim bylo pouhých šestnáct; s temnými gotiky, co se touží rozzářit všemi barvami; i s nebožáky, kteří dovolili, aby jejich nejistoty převálcovaly jejich vlastní vnitřní krásu a zhoubně ovlivnily to, jak vypadají navenek.

Odborníci z pořadu O 100 % hezčí
Autor: FTV Prima Odborníci z pořadu O 100 % hezčí

Zkušený profesionální tým jim poradí lepší účes, make-up i oblečení. Zbaví je módních přešlapů a stylových chyb, falešného tetování a příčesků. Dokonce jim pomůže najít sebevědomí a spolu s ním také jejich přirozený styl. Samozřejmě, že ne každému se líbí, jak to dopadne. Takže nakonec uvidíme i to, jestli si naši noví přátelé opravdu připadají o 100 % hezčí nebo znovu podlehnou starým zlozvykům.

Zajímavosti pořadu O 100 % hezčí

Britský zábavný pořad O 100 % hezčí se poprvé objevil na televizních obrazovkách v roce 2016. Postupně vznikly čtyři série a celkem 39 epizod, včetně několika speciálů.

Ve speciálních epizodách pořadu O 100 % hezčí se zkušený profesionální tým zaměřuje také na slavné osobnosti, které sice mají výrazný vzhled, ale nejsou s ním spokojené. Jsou mezi nimi Chloe Khanová, Kim Woodburnová, John McCririck, Jemma Lucy, Lauren Harries nebo Holly Haganová.

Speciální tým profesionálů tvoří módní stylistka Grace Woodwardová, kadeřník Daniel Palmer a kosmetička Melissa Sophia. 

Programové schéma Prima SHOW.
Autor: FTV Prima/ Prima SHOW Programové schéma Prima SHOW.

reklama

Související témata: O 100 % hezčí , O 100 % hezčí , Prima SHOW , FTV Prima , česká móda

reklama

Přečtěte si také

reklama