Seriály a filmy

23. listopadu 2021 05:41

Aneta Gretzová

Prostřeno! jí rozmlouvaly vlastní děti. Sestra Alice Bendové poměří síly s profi cukráři

Prostřeno! XXIV (72) - Andrey cukrářská dílna

Úterní hostitelkou cukrářského speciálu není nikdo jiný než sestra oblíbené seriálové herečky Alice Bendové. Jak si jsou sestry podobné a jak se méně známé Andree povede?

Ta podoba se prostě nezapře. Už na první pohled je jasné, z jaké rodiny cukrářka Andrea Burešová pochází. Před lety si tyto sestry střihly účast v Prostřeno! dohromady a tentokrát bude Andrea pro změnu soutěžit jen sama za sebe. I když je Andrea zkušenou cukrářkou, příprava celého menu v ní bude vyvolávat velké obavy! Je to jen přehnaná skromnost, nebo ji opravdu čeká peklo za plotnou?

Podívejte se, jak bude Adéle chutnat osolená káva:

Když Andrea dostala nabídku jít znovu do Prostřeno!, její první reakce zněla: „Tak to ani náhodou! To prostě nedám!“ Pokud byste čekali, že se jí potom dostalo podpory od jejích nejbližších, šeredně se mýlíte. Reakce, kterou si vyslechla od vlastních dětí, jí kuráž určitě nedodala. „Mami, jenom to ne! Ty bys nemohla pracovat ani ve fast foodu, kde už je to připravené.“ Dospívající teenageři svou nebohou maminku zkrátka nešetří!

Podívejte se, jak se Andrea vypořádá s úkolem týdne:

Nad gastronomickou částí úterního večera tak visí jeden velký otazník. I kdyby však jídlo u Andrey opravdu za nic nestálo, hosté se mohou těšit aspoň na její dům plný roztomilých mazlíčků. Andrea je opravdovou milovnicí zvířat a v její smečce byste našli dokonce i pejsky, kteří byli zachráněni před extrémním týrání. Jak se Andrea nakonec vypořádá s vařením pro čtyři profi cukráře? To uvidíte v úterním Prostřeno!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.