Ondřej Brzobohatý odhalil tajemství. V zábavné show ukázal svůj černý zub

Hned v úvodu zábavného pořadu si hudebník Ondřej Brzobohatý ze sebe udělal legraci a tím navnadil diváky, že ani v tomto díle nebude o zábavu nouze. Při širokém úsměvu totiž odhalí zahnědlý chrup, který v žádném případě nepůsobí přitažlivě. Spíš naopak! V nezvyklé poloze se představí i Libor Bouček. Všem ukáže, že i on sám si ze sebe dokáže vystřelit.

Ondrův černý zub samozřejmě nemohl moderátor Libor Bouček nechat bez povšimnutí. „Všimněte si, že rozpočet tohoto pořadu se od minulé epizody výrazně snížil, už nezbylo na protézu, kterou pravidelně Ondřej nosíval,“ komentuje situaci Bouček. Sám Ondřej se ale jen usmívá. „Poprvé mají televizní premiéru jeho skutečné zuby,“ dodává moderátor. Adéla Gondíková si Ondřeje ze všech stran prohlíží a následně pronese, že je to nesmírně přitažlivé a po Ondřejovi dokonce touží. „Mám vlastně chuť ti to olíznout,“ přiznává.

Libor Bouček bude mít vítr v puse

Také Libor Bouček přispěje svým humorem. Do pusy si nechá implementovat takzvaný rozvěrač úst, který se používá u zubaře nebo na dentální hygieně. „Vypadáš jako nafukovací pana,“ okomentuje jeho novou image Richard Genzer a všichni jeho vtip doprovodí výbuchem smíchu. „Ty už pracuj jenom takhle. Na CNN si to vyndej – a na zábavu si to nandej,“ přichází se skvělým nápadem Jakub Prachař. Libor celou situaci uzavře poznámkou, jak je zajímavé, že má v puse takový permanentní průvan.

Štefan Margita jako VIP host

Jako VIP host bude v tomto díle zpěvák Štefan Margita. Ten se do pořadu moc těšil a na konci divákům i zazpívá. Jeho dobrou náladu doprovází i fakt, že jeho ženě Haně Zagorové se po trápení se zdravím daří mnohem lépe. „Hance se daří dobře, zaplaťpánbůh, musím zaklepat. Plánuje a chystá nový program. Už si zpívá doma, což je velmi dobrá zpráva – takže zažívám zase tu diskotéku Hany Zagorové. Ona se zavře, pouští si písničky a zpívá, to mě moc potěšilo,“ pochvaluje si Margita lepšící se zdravotní stav své milované ženy v pořadu Inkognito, který vysílá Prima každý čtvrtek ve 21:35.

Sdílejte článek