Ondřej Brzobohatý se vysmívá Prymulovi za jeho průšvihy. Ten jenom zírá!

Ondřej Brzobohatý se pouští do kritiky Prymuly

Kdyby epidemiolog Roman Prymula věděl, co ho v zábavném pořadu čeká, pravděpodobně by si svoji účast rozmyslel. Panelisté, kteří vždy VIP hosta hádají se zakrytýma očima, do poslední chvíle zjevně nevěřili, že by mohlo jít až o takhle seriózní osobu. Co všechno si o sobě vyslechne?

Když už panelisté vytušili, že se zřejmě jedná o známého politika, tak jejich humor nakonec zvítězil a servítky šly stranou! Aniž by ještě věděli, že jde opravdu o Romana Prymulu, vybrali si k pobavení zrovna jeho průšvihy, kterých se dopustil, když ještě seděl v ministerském křesle. Poté, co si sundali škrabošky, následovala trapná, ve finále ale docela vtipná chvilka.

Geňa fotil Prymulu na Vyšehradě, Brzobohatého zakážou

„Zajímá mě, jestli jste měl nějakou kauzu, nějaký průser? Průser při covidu…“ zeptá se otevřeně Ondřej Brzobohatý v zábavné show, když už ví, že VIP hostem je známý politik. Pan Prymula přitaká. „Takzvaně jestli jste kázal vodu a pil víno,“ upřesňuje svůj dotaz dále Ondřej a z legrace říká, že to bude asi Prymula. Ještě, chudák, netuší, že má pravdu.

„Říkej radši ‚Pan Prymula‘, ty vole, co kdyby to byl opravdu on!“ radí Ondřejovi Richard Genzer a posměšně dodává: „Monsignore Rouška!“ Všichni se válí smíchy, jen epidemiologovi Prymulovi tuhne úsměv na rtech.

„Jak šel chlastat na Vyšehrad s Faltýnkem a nafotili je tam,“ rozvíjí dál své myšlenky Ondřej. Geňa to doplní, že ví, protože on je tam vyfotil. „Zeptej se, jestli si při tom covidu namastil kapsy,“ přisadí si ještě jednou Ondra.

Soutěžícím je stydno. Nezlobte se, omlouvá se Gondíková

Roman Prymula bledne. Tohle nečekal. Terčem takhle otevřeného posměchu zřejmě ještě nikdy nebyl. „Brzobohatý dopadne jako Kubišová. Taky bude zakázanej,“ směje se dál Geňa. Padne ještě pár dalších otázek ze strany hádajících, a pak už je jasné, kdo VIP hostem skutečně je. A v tuto chvíli se pro změnu začnou stydět panelisté, uhýbají pohledem. Jen Adéla Gondíková špitne: „Nezlobte se, prosím…“ Dívejte se na Inkognito ve čtvrtek ve 21:35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.