Seriály a filmy

13. února 2022 06:05

Adéla Gondíková o Jiřím Langmajerovi: Je to poprděný děda. Co s vnukem rád dělá?

Adéla Gondíková babičkou v seriálu 1.MISE

Neplánované těhotenství puberťačky Amélie Pokorné v seriálu z vojenského prostředí pěkně zamíchá osudy hrdinů. Z Adély Gondíkové se rázem stane mladá babička. Jak by tuto situaci zvládla herečka v soukromém životě? A co prozradila na svého partnera Jiřího Langmajera, který už si nějakou dobu roli dědečka užívá?

Adéla Gondíková v seriálu 1. MISE bude řešit zapeklitou situaci. Její pubertální dcera totiž nečekaně otěhotní a z Gondíkové se tak stane mladá babička. „Je to zajímavé. Ta linka je docela pěkná, protože to nedopadne tak, že přijde domů, my ji zmlátíme a řekneme: ‚Zbláznila jsi se a nech si to vzít.‘ Nevíme, jestli otec dítě vůbec chce a dlouho netušíme, kdo to vůbec je,“ naznačila Adéla část dějové linky.

Dítě dcery bych si nechala, říká Gondíková

Když si přečetla scénář, snažila se vžít do vzniklé situace. Už jen z toho důvodu, aby to zahrála zcela autenticky. „Musím říct, že jsem o tom přemýšlela, protože člověk si vždycky říká, jak by reagoval. Samozřejmě bych byla asi trochu v šoku, ale na druhou stranu si říkám, hlavně že jsme zdraví," řekla uznale. Dceru by do ničeho nenutila a rozhodně by ji nenechala ve štychu. „Asi bych jí v tom pomohla, a to její dítě si nechala,“ prozradila se smíchem Adéla. Do výběru partnerů dceři nemluví, vlastně ani neví, jestli momentálně má nějakého přítele. „Vůbec jí do toho nemluvím a ona nemluví se mnou,“ prozradila herečka.

Jiří Langmajer: Ve filmu štramák, doma poprděný dědeček

Manžel Adély Gondíkové Jiří Langmajer už dědeček je a prý si tuto roli náramně užívá. Pohled, jak vozí s vnukem hlínu v dětském kolečku, by určitě pobavil či dojal nejednoho diváka. „Jirka je takzvaně poprděný dědeček. On si to užívá. Třeba i to, že s ním může na zahradě vozit hlínu. On je Jirka takový zemědělec, takže jsme koupili kolečko a už to tam jede. Je to fajn,“ rozplývala se Gondíková.

Jak dopadne příběh Adély Gondíkové a její dcery sledujte v seriálu 1.MISE každou středu ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.